OEM RX460 alınır mı?

Neyi anlamıyormuşuz anlatır mısın? Sen anlayan tip mi oluyorsun? Neden aşağılayıcı bir üslup kullanıyorsun?
Burada asagilayici bir tane ifade goruyor musunuz ? Gormeyip boyle cikisiyorsaniz sıkıntı . Görüyorsanız o da sıkıntı okuma anlamada ciddi sorunlar olabilir . Her neyse konuya dönelim . Ben anlayan tipim demedim. Fakat insanlar gelmiş burada rx 460 oem alın diyor. Kimse kusura bakmasın ama bir devre kartına 300 TL vermek doğru değil.
Nedenine gelecek olursak en başta garanti ve performans belirsiz. Size gelecek kart rx460 mı o bile belli değil. Diyelim rx460 geldi. O kartı soğutmaya o ufacık fan yetecek mi ?

Burada asagilayici bir tane ifade goruyor musunuz ? Gormeyip boyle cikisiyorsaniz sıkıntı . Görüyorsanız o da sıkıntı okuma anlamada ciddi sorunlar olabilir . Her neyse konuya dönelim . Ben anlayan tipim demedim. Fakat insanlar gelmiş burada rx 460 oem alın diyor. Kimse kusura bakmasın ama bir devre kartına 300 TL vermek doğru değil.
Nedenine gelecek olursak en başta garanti ve performans belirsiz. Size gelecek kart rx460 mı o bile belli değil. Diyelim rx460 geldi. O kartı soğutmaya o ufacık fan yetecek mi ?
3 4 tane oyunda 65 dereceyi zor geçti ama benim bilgisayarımdan olduğunu düşünüyorum çünkü
interneteki testlerinde 80 dereceyi buluyordu hemen ve ya bana gönderilen kaliteliydi ama alınabilir bir kart bu fiyata bence ve garantisi 2 yıl kasamdada sadece 2 tane artıdan fan var ve internetede araştırırsan zaten orjinal olduğunu görürsün.

Yaklaşık 1 ay olacak alalı OEM RX 460'ı herhangi bir görüntü gelmeme vs. gibi bir sorun yaşamadım kartı lekelemeyin.GTX 750 Ti'dan daha güncel ve daha güçlü bir kart bu alanlar nasıl görüntü alamadı anlamıyorum VGA monitörümde kullanıyorum VGA to HDMI kablosuyla.350 tlye kesinlikle bu performansı verecek sıfır bir kart bulamazsınız.

Hahaha gençler o fiyata o ekran kartı kaçmaz, üstelik aftermarket soğutma çözümleri de mevcut, eğer ısı gibi bir problem olursa, ki olacağını da zannetmiyorum.
Yaklaşık 1 ay olacak alalı OEM RX 460'ı herhangi bir görüntü gelmeme vs. gibi bir sorun yaşamadım kartı lekelemeyin.GTX 750 Ti'dan daha güncel ve daha güçlü bir kart bu alanlar nasıl görüntü alamadı anlamıyorum VGA monitörümde kullanıyorum VGA to HDMI kablosuyla.350 tlye kesinlikle bu performansı verecek sıfır bir kart bulamazsınız.

Sıcaklıkları merak ettim dostum ? :)

@AMONYUM NITRAT (NH4)(NO3)
Anlamayan tipler ifadesi aşağılayıcı bir üslup. Bu konuda ne düşündüğün umrumda değil.

Merak etmeyin okuduğumu iyi anlayan bir insanım.

Anlayan tip değilsen birilerine anlamayan tip muamelesi yapmayacaksın!

Garanti konusuna gelirsek 2 yıl garantisi var ve alıcının hakları THH tarafından korunuyor.

Soğutma konusuna gelirsek 75W TDP için ucu ucuna yetecek bir soğutması var.

Performans konusuna gelirsek alanlar sağolsun görüşlerini belirtmiş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı