Önce arkadaş olalım diyen kız

Bir kısım bu iş yaş bir kısım bekle biraz diyor vallaha anlamadım ha, her neyse küçük bir gelişme dün kızın çalıştığı iş yerine gittim, çok konuşamadık tabii. Sonra bana dedi ki orada sen otururken bir kız sana baktı içim gitti kıza öyle bir bakış attım ki başka tarafa baktı dedi. Bu böyle bir gelişme, sonrasında onu yemeğe davet ettim, niye daha önce söylemiyorsun iş kıyafetimle gelemem diye trip yedim.

Birkaç şey yaşandı ve kafam gitgide daha da karışıyor. Öncelikle son yazdığımda yemeğe davet ettiğimi söylemiştim, ondan sonra ki gün bir kez daha davet ettim, bu defa da mekanı beğenmedi dedim o zaman biraz dolaşalım konuşalım ona ok verdi buluştuk, beraber biraz dolaşıp daha iyi konuşma fırsatı bulduk.

Geçen hafta kız dediki bir İtalyan restoranı var oraya makarna yemeye gidelim, dedim hayhay bana uyar her şey tamam rezervasyon yaptım falan kız önce saat 15:30 için rezervasyon yaptır dedi sonra bir iki gün kala 18:30 olsun dedi, onu da hallettim pazar günü için yaptık planı. Cumartesi gecesi kız yazdı bana işte annem benimle konuşmak istiyor yarın gelip gelmeyeceğim belli değil, o zaman yarın haber ver bana dedim. Pazar günü oldu kızdan ses seda yok hazırlandım gittim kızın çalıştığı yere, oradayken konuşamadığımız için mesaj attı bana işte eniştem çok kötü eve gitmek zorundayım kusura bakma yazdı (bu arada eniştesi hastanede yatıyor durumu gerçekten kötü). Ben de ne yapayım peki dedim tek başıma gittim yedim yemeği.

Tabii benim kafam iyice karıştı bu olaydan sonra, kendi kendime diyorum kız benden kaçıyor ama kız davet etti beni ben demedim gidelim diye, anlamadım gitti.

Son olarak da pazartesi günü çalışıyorum dedi, sonra bana mesaj attı bugün çalışmıyormuşum plana yanlış bakmışım diye dedim ne güzel geleyim buluşalım dediği şey tam olarak şu “eve gitmek istiyorum sorry”. Anlamıyorum arkadaş ne istiyorsunuz ki, ilgi istiyor herkes, manipüle etmeye çalışıyor ama yemezler bu defa ona göre oyna devam ediyorum bakalım sonu ne olacak.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam ikinci defa etiketliyorum cidden yardımınız için teşekkürler ama şu son olaylar hakkında ne düşüyorsunuz aşırı derece merak ettim. Anlayışınız için teşekkür ederim.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE , hocam uzun zaman oldu sonu nasıl bitecek merak ediyorum demiştiniz onun için etiketledim. Nasıl başlayacağım bilmiyorum, kız ile buluşmak için elimden gelen her şeyi yaptım ama maalesef bir türlü buluşamadık ben bir şeyler yapmak istedikçe o bana fazla geliyor, hazır değilim, yapamıyorum tarzı şeyler söyledi sürekli olarak çok hızlı gidiyorsun demeye devam etti hemen hemen her hafta sonu saçma sapan bir şey yüzünden aramız biraz bozuluyordu ama bana göre ona göre hiçbir problem yoktu.

Bu şekilde Temmuz'un 25 kadar devam etti her şey, Temmuz'un 25 de Türkiye'ye burun estetiği yaptırmaya gitti gitmeden önce vedalaşacağız kesin buluşacağız dedi yine buluşmadık, gitmeden önce zorla da olsa onun evine kadar eşlik ederek biraz sohbet etmek için ikna ettim, bana Türkiye'ye gidince sürekli beni arayacağını ve merak etmemem gerektiğini söyledi, dediği gibi gittikten sonra ki ilk iki hafta arıyordu beni taki benim doğum günümden sonraya kadar 3 Ağustos doğum günümdü, unuttu kutlamadı ben de hatırlatmadım kendi benim Instagram storylerimi görüp hatırladı büyük ihtimal ondan sonra kutladı o gün biraz kırıldım ama normaldi her şey doğum günümden 2 gün sonra beni her yerden engelledi durduk yere hiçbir şey yokken ortada doğum günümden sonra da hiçbir şey konuşmadık iki gün boyunca.

İlk başta beni takipten çıktığını sandım sadece ama aslında her yerden engellemiş beni, sadece beni engellese yineliyorum kız kardeşimi de engellemiş halbuki ondan önce kız kardeşine hediye almak istiyorum falan diyordu anladım gitti. Uzun lafın kısası ne oldu bilmiyorum ama beni durduk yere her yerden engelledi hiçbir şey demeden, cidden çok kırıldım önce ama sonra değmez üzülmeye dedim. Yarın iki gün sonra geri gelecek Almanya'ya o zaman nasıl bakacak yüzüme merak ediyorum ya da ne diyecek.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE , hocam biraz uzun oldu kusura bakmayın ama son durum bu devamında ne olur hiç bilmiyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, kız artık sizi istemiyor gibi gözüküyor. Geri dönüşünüz için de teşekkür ediyorum. Eğer bir kız sizi istemiyorsa yapacak bir şey yok. Alfa olmak lazım ve bir kız gitmek istediğini belirtince de eşyalarını toplamaya yardım etmek lazım. Arkasından yas tutmanın bir mantığı yok.

Merhaba, kız artık sizi istemiyor gibi gözüküyor. Geri dönüşünüz için de teşekkür ediyorum. Eğer bir kız sizi istemiyorsa yapacak bir şey yok. Alfa olmak lazım ve bir kız gitmek istediğini belirtince de eşyalarını toplamaya yardım etmek lazım. Arkasından yas tutmanın bir mantığı yok.

Sanırım öyle hocam, biraz fazla çabaladım galiba kendisi bilir yapabileceğim bir şey yok, kendisi gelmişti halbuki benimle tanışmaya. Önümüze bakacağız artık sağlık olsun. Yardımlarınız için teşekkür ederim sağ olun.

@VanT0R sizin yapmadım diyebileceğiniz bir şey yok.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama kız bugün beni aradı Almanya'ya gelmiş geri, yüz yüze konuşmak istediğini falan söyledi, kafa dinlemek için engellendim vs. dedi bana pek inandırıcı gelmedi ama neyse. Yüz yüze konuşup karar vereceğim artık nasıl devam edecek diye.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama kız bugün beni aradı Almanya'ya gelmiş geri, yüz yüze konuşmak istediğini falan söyledi, kafa dinlemek için engellendim vs. dedi bana pek inandırıcı gelmedi ama neyse. Yüz yüze konuşup karar vereceğim artık nasıl devam edecek diye.

İlgi veren erkek bulamamış sana dönüş yapmış.

İlgi veren erkek bulamamış sana dönüş yapmış.

Hocam öyle zaten Türkiye'de keyfi şekilde engelledi her yerden dönerim sandı ben tek kelime yazmadığım için de şaşırdı peşimden koşmuyor ne oldu diye. Engellerken ileride bu olayı nasıl açıklarım diye düşünmediği içinde telefonla olmaz yüz yüze konuşmamız lazım bunları dedi saçma sapan manipülasyonlar yapmaya çalıştı ama yemezler yani adım atarsa bakarız yoksa keyfi bilir.

Geri
Yukarı