Önceki ayların özürlü devamsızlıkları özürsüz yapılabilir mi?

Devamsızlığım sadece 2.5 gün. 2. Dönem son 2-3 hafta gitmemeyi düşünüyorum. Tabii o zaman haziranın başında izin aldırırım.Ramazan ayında da 3-5 gün gitmem. Bu hafta da gitmeyeceğim.

Ders öğretmenimiz bize önceki ayların devamsızlığına çok müdahale edemiyoruz dedi. Yani ben şimdi Ramazan ayında, bu hafta, Mayıs ayında birkaç gün falan gitmeyeceğim. Bu devamsızlıklarla haziran ayında gidersem gene özürlüye çevirebilir miyim? Yoksa çevrilemez deyip sınıfta kalır mıyım?

Son düzenleme:
Devamsızlığım sadece 2.5 gün. 2. Dönem son 2-3 hafta gitmemeyi düşünüyorum. Tabii o zaman haziranın başında izin aldırırım.Ramazan ayında da 3-5 gün gitmem. Bu hafta da gitmeyeceğim.

Ders öğretmenimiz bize önceki ayların devamsızlığına çok müdahale edemiyoruz dedi. Yani ben şimdi Ramazan ayında, bu hafta, Mayıs ayında birkaç gün falan gitmeyeceğim. Bu devamsızlıklarla haziran ayında gidersem gene özürlüye çevirebilir miyim? Yoksa çevrilemez deyip sınıfta kalır mıyım?
İdarenin insiyatifine kalmis ama benim bildigime göre MEB bunun için okul yönetimlerini sene basinda uyarmisti ve öğrencilere taviz verilmemesi kanaatindeydi

Lise oldugunu varsayıyorum eger 12.sınıf isen önceki aylara müdahale edmiyorlar en azından bizim okul için diyorum çünkü arkadaşım yapamamıştı. Ama 9-10-11.sınıf isen o zaman yapabilirsin hiçbir problem olmaz.

Hocam o gün bir etkinlik olabilir mi? Ya da hocaların gelmediği bir gün? Genelde geçer çünkü ben geçen hafta salı gitmedim geçirmediler ama 2 gün sonra geçirmişler geç geçirdiler benimkini. Belki de sizden sorumlu müdür yardımcı yoklama kağıdını geçirmeyi unutmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı