Önde fan olmazsa ne olur?

Pulsee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim kasamda ön fan yok, sadece arka fan var. Bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım sıcaklıkları içeri hava girişi sağlanamadığı için sıcaklıklardan zarar görür.

Kendi kasam ve rahatlığımı düşünerek cevap veriyorum. Bir şey olmaz. Yaklaşık 1 aydır kasamı fansız kullanıyorum. Ekran kartı XFX 5500XT 4GB ve işlemci R5 3600X-be quiet! dark rock slim ile birlikte. İşlemci en yüksek 70 derece, ekran kartı en yüksek 80 derece oluyor. Benim için problem teşkil etmediği için kasayı sıfır fan ile tamamen sessiz olarak kullanıyorum. İmzamdaki yazıdan bir fikir edinebilirsiniz.

Kendi kasam ve rahatlığımı düşünerek cevap veriyorum. Bir şey olmaz. Yaklaşık 1 aydır kasamı fansız kullanıyorum. Ekran kartı XFX 5500XT 4GB ve işlemci R5 3600X-be quiet! dark rock slim ile birlikte. İşlemci en yüksek 70 derece, ekran kartı en yüksek 80 derece oluyor. Benim için problem teşkil etmediği için kasayı sıfır fan ile tamamen sessiz olarak kullanıyorum. İmzamdaki yazıdan bir fikir edinebilirsiniz.
Ekran kartı fazla ısınıyor. 75'i geçmemesine özen gösterin.

Ekran kartı fazla ısınıyor. 75'i geçmemesine özen gösterin.
Benim için problem değil. Ekran kartının potansiyelini AMD'nin ağzından öğrendikten sonra 80 değil 100 dereceye kadar yine çıkartırsın. 5000 serilerinin 105 dereceye kadar çıkabileceğini ve bunun problem olmadığını kedi ağızlarıyla söylediler. Uzun süre oyun oynarsam 90'ı da görüyorum. Hiçbir şey fark etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı