Önerebileceğiniz Almanca kaynaklar

Bütün mesajları okudum, yazan herkese teşekkürler :)

Hocam size Busuu'yu kullanın derim yıllık 150 TL civarı üstüne canlı ders de alabiliyorsun. Kelime için Memrise öneririm. Hocam mail verirseniz kitap atabilirim. Son olarak da şarkılar dinleyin derim. Şarkıların çok büyük etkisi var. O sırada telaffuz da iyileşir.
Hocam ekledim, uygulamaya bakıyorum şuan, maili mesaj olarak nasıl atabilirim size?
Bu arada bir yardıma ihtiyacınız olursa bana da sorabilirsiniz. Bir tavsiye de vereyim size. Günlük 2 saat bence gayet iyi bir süre, gayet uzun. Her gün çalışırsanız aynı şekilde 1 yılda B1 veya B2 olursunuz diye düşünüyorum. Bir de kelime öğrenirken cümle kurmayı da unutmayın o kelimeyle. Youtube'ta Yiğit Günal adlı kanala da bakabilirsiniz. Kanalda birçok içerik bulunmakta.
Kanalı takip ettim, ek olarak benim temmuz ayına kadar A2 hedefim var şartlı geçişle Almanya Yüksek Lisans denemeyi düşünüyorum. Mümkün mü acaba?
Almancakolay ı önerebilirim. Gerçekten videoları öğretici. Ekleyeyim ana kaynak olarak kullanmamanızı tavsiye ederim.
Takip ettim YouTube kanalını çok sağolum :)

Kanalı takip ettim, ek olarak benim temmuz ayına kadar A2 hedefim var şartlı geçişle Almanya Yüksek Lisans denemeyi düşünüyorum. Mümkün mü acaba?
Hocam yüksek lisansta şartlı kabul mümkün mü bir fikrim yok.
Hocam ekledim, uygulamaya bakıyorum şuan, maili mesaj olarak nasıl atabilirim size?
Siz bana mailinizi yazın yani mail adresinizi ben atacağım size. Sonra da mailinizi kontrol edin hocam.

Onu araştırdım, temsilci ile kısa bir görüşme fırsatım oldu ve bazı üniversitelerin şartlı geçiş kabul edebileceğini buna göre araştırmamı önerdi. Araştırdığımda ise istediğim alan olan Klinik Psikoloji üzerine 4 üniversitenin şartlı geçişi kabul ettiğini gördüm.

Elimde PDF olsun kitap olsun bir kaynak takip etmeye de alıştığım için bana kaynak önermeniz de çok yardımcı olur :)

Siz bana mailinizi yazın yani mail adresinizi ben atacağım size. Sonra da mailinizi kontrol edin hocam.
[email protected]

Bütün mesajları okudum, yazan herkese teşekkürler :)

Hocam ekledim, uygulamaya bakıyorum şu an, maili mesaj olarak nasıl atabilirim size?

Kanalı takip ettim, ek olarak benim temmuz ayına kadar A2 hedefim var şartlı geçişle Almanya yüksek lisans denemeyi düşünüyorum. Mümkün mü acaba?

Takip ettim YouTube kanalını çok sağ olum :)

Ne demek 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı