Önerebileceğiniz Masaüstü Bilgisayarlar 1500 TL'ye Kadar

Ortada herhangi bir uydurma yok AMD nin brakmış olduğu izlenim ısınan işlemci. Tamam uygun bütçelere hitap eden işlemciler aynı fiyatta değerlendirildiğinde İNTEL'den iyi görünen işlemciler fakat ben yinede AMD taraftarı değilim. 3770K nın karşısına çıkabilecek bir AMD varsa eğer buyursun. İntelin gücü bir başka.

Ayrıca burada kimsenin yalan yanlış değerlendirmeler yapıp arkadaşlarımızı yanlış yönlendirmeye hakkı yok. Benimde birşey uydurduğum yok...
,

AMD'nin bırakmış olduğu izlenim ısınma mı ? Zamanında Ghz ile müşterileri kandırıp Pentium 4'lere 3 Ghz saat hızı verip. Daha AMD'nin 2 Ghz'nin geçemeyen Intel değil miydi ?
AMD'de değil de Intel'in Ivy Bridge serisinde ısınma olması Intel'in suçu değil mi ?
3570K alana kadar FX 6300 alıp, aradaki FPS farkını iyi bir ekran kartıyla fazlasıyla kapatabilir.
3770K'nin karşısına çıkabilecek AMD yokmuş. Evet yok. Fiyat konusunda Intel'in karşısına çıkacak rakip de yok.
Intel'in gücü bir başkaymış. Buna diyecek bir şeyim yok.

- - - Güncellendi - - -

Bende şöyle bir sistem topladım. Bana sorarsan güzel bir sistem oldu.

ÜrünFiyatAdetKDV Dahil Tutar*Avantajlı Tutar
GSKILL
8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
109,00 USD232,80 TL*174,60 TL
CORSAIR
CARBIDE SERİSİ™ 300R 80PLUS 600W MidT ATX SİYAH KASA
179,00 USD382,31 TL*286,73 TL
Toplam (KDV Dahil):​
2.120,85 TL
*1.590,64 TL

Gayet güzel bir sistem.

@Raşit'in sistemi de çok güzel olmuş. Sadece işlemcinin bir üstü olan 6300 olan ve anakartın 40 TL fark ile daha güncel sürümünü alabiliyorsun(Evo R2.0).

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı