Öneri: Soru Cevap

Temha

Kilopat
Daha fazla  
Başlığı nasıl yazacağıma karar veremedim. Technopat'ta yeni bir bölüm açılsa ve soru cevap şeklinde olsa, mesela bir bilgisiyar mühendisi kendini tanıtsa, hangi üniversiteden mezun olduğunu, şuan ne iş yaptığını, hangi firmada çalıştığını, yazsa ve ilerde bilgisiyar mühendisi olmak istiyenler bu kişiye soru sorsa ? Böylece o mesleği seçecek kişilerin kafasında fikir oluşmuş olur ve belki verilen tavsiyeler sayesinde ileride iş hayatında daha az sıkıntı çeker böylece hem forum üyeleri birbirini tanır ve kaynaşır benim fikrim bu şekilde.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Onun yerine konu açıyoruz. Sorularımızı konular aracılığı ile soruyoruz. Bu sayede sadece bir kişi değil mümkün olduğunca fazla kişi faydalanabiliyor. Siz de sorularınız için bir konu açın. Muhakkak doğru kişiler bir şekilde bu soruya cevap verecektir. Ya da en azından siz, sizi tatmin edecek cevabı bu konuda aracılığı ile bulabilirsiniz diye umuyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı