Öylesine soru cevap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aramızda Sagopa Kajmer dinleyen var mı? En sevdiği şarkısı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sagopayı küçükken çok dinlerdim. Eskisi kadar dinlemiyorum. Efkarlanınca yada kötü bir olay yaşadığım zaman açar dinlerim.

Moderatörlüğü neden bıraktınız hocam?
Mesajınız gözümden kaçmış.
Bırakma sebebim kendime tam zaman ayıramam idi, hele ki o zaman bayağı işlerim oluyordu şu anda müsaitim aslında. Eğer Moderasyon'da yer bulabilir isem tekrar Moderatör olmayı düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sagopayı küçükken çok dinlerdim. Eskisi kadar dinlemiyorum. Efkarlanınca yada kötü bir olay yaşadığım zaman açar dinlerim.
Adamın nakarat okurkenki sesi zaten bütün mutluluğu üzerinden alıyor. Dinleyicisi o yüzden çok yok diye tahmin ediyorum. Ama hakikaten muhteşem.

Pek çok kişi sevmeyebilir, şarkının tarzı vb. Türk'lere pek hitap etmiyor. Ancak ben bu tarz dark Rock ve aşkın karışık olduğu şarkıları seviyorum. Fırsat bulabilirsem konserlerine gideceğim ve dünyanın en deli insanı gibi hareket edeceğim. Fazlasıyla deli olduğum bir grup. Özellikle dinlemek isteyenlere bu şarkıyı öneririm:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı