Önümdeki eşyanın kıymetini bilmez haldeyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CyberLinq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Yaşım 17, Antalya'da yaşıyorum.
Açık meslek lisesi okuyorum. Hafta içi 4 gün, akşam 6'dan 9'a kadar.
Hikayeyi özet geçeyim öncelikle; çok sevdiğim kız arkadaşımdan ailesi yüzünden ayrılmak zorunda kaldık, ayrılalım bile demedik, babası telefonu elinden aldı. Neyse, ben hayatımı onun üzerine kurdum, her şey o idi. O gitti şuan elde var 0. Ben gecenin bu saatinde çoktaaan uyumuş biri olmak istiyorum, atletin bile ne kadar kıymetli olduğunu bilmek istiyorum, spor yapmak, dağa tırmanmak, adrenalin yaşamak, zor olan şeyleri yapmak, çılgınlık yapmak, kitapların içinde kaybolmak, şiir yazmak, günlük tutmak, etkinliklere katılmak, fotoğraf çekmek, makale yazmak, gençliği yaşamak istiyorum. Şuan öyle bir durumdayım ki nasıl anlatsam bilmiyorum arkadaşlar. Mesela bilgisayar başına geçtikten sonra diyorum ki kendime "Oyun mu oynasam, kodlama mı öğrensem?" diyorum. Onu düşünürken bir bakmışım hüzünlü şarkı dinleyerek ağlıyorum. Bana arkadaşlık edin, ben şu şehrin güzelliklerini görmek istiyorum, her insan gibi fotoğraflar çekmek, çekilmek istiyorum. Her genç gibi baba arabasını kaçırma duygusunu yaşamak istiyorum, ben bunca nimete sahipken şükretmeyi bilmek istiyorum. Konuşmayı bile beceremiyorum, bir cümleyi kuramıyorum (Diğer konumda "Kuyruk sallamak" cümlesini normal bir şeymiş gibi yazdım. @Recep Baltaş hocam, özür dilerim.) Kelimelerle aram hiç iyi değil bana burada şunu yap bunu yap demeyin bana arkadaşlık edecek birini söyleyin. Bir insanın hiç arkadaşı olmaz mı gezecek, dertleşecek, çılgınlık yapacak. Hadi bunları geçtim, selam verecek bir arkadaşı bile olmaz mı bir insanın? Şuan dinlediğim şarkıya bakın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"

Kız arkadaşımla birlikte iken gittim ses sistemi aldım 5+1, eğlenceli zaman geçireyim diye. Aldığımdan beri böyle şarkılar dinliyorum. Ben, arkadaşım dediğim tüm insanlardan kazık yedim. Hepsi beni kullandı. Şuan tek bir tane bile ne muhabbet edecek, ne de hal hatır soracak arkadaşım var. Kan bağı olmayan birisiyle arkadaş olmak istiyorum çünkü kan bağım olan benle hep iyi geçiniyor, kusurumu görmüyor. Görecek bir arkadaş olsun, söylesin ki bende o kusuru düzelteyim.

Benden can istesin vereyim ama benle arkadaş olsun, kardeş olsun. Şuan sahip olmak istediğim her şeye sahibim, 3 tane bilgisayar, telefon, istediğim kulaklık, ses sistemi, İnternet, istediğim her şeye sahibim. Ben bunların kıymetini bilmek istiyorum, diyeyim ki ben bunu aldım, çok güzel bir şey veya kötü bir şey diyeyim. 1 haftadır yüzüm ne gülüyor ne de asık. Dümdüz böyle. Kıpırdama yok. Sabaha karşı 5 de yatıp, akşama doğru kalkıyorum. Duygularım, hayallerim hiç birisi yok. Geleceğe dair planım yok, hedefim yok, her şey o kişinin üzerine idi, o gitti, ben sadece yaşayan bir şeyim. Duygu, düşünce, istek, arzu, hiç bir şey yok.
Ben böyle şarkılar dinlemek istemiyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yaşamak istiyorum.
Eğer yardımcı olmak isteyen üyemiz var ise "0553 466 50 32" cep telefon numaram.
Technopat ailesi, özür dilerim. Kafanızı şişirdim, vaktinizi aldım, üzdüm sizleri, affedin.
İyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında bir haber okumuştum. Haber ne derece doğrudur bilemem ama böyle birisi bir forumda yazı paylaşıyor. Daha sonra o kişiye yardımcı olmak isteyen birisiyle buluşuyorlar. Gel oturalım bir şeyler içelim kafa falan dağıtalım gibisinden bir konuşma geçiyor aralarında. Arkadaşın evine falan gidiyorlardı galiba. Sonuca gelecek olursak Böbrek.avi çıkıyor. Yardımcı olmak isteyen arkadaş organ mafyasının eline düşüyor. Şuan tam olarak hatırlamıyorum ve özet olarak yazdım. Bu yazıyı okuyunca aklıma bu haber geldi. Böbrek.avi olabilir diye düşünüyorum.

Oha diyorum başka bir şey demiyorum! Ben gitmeyeyim o arkadaşın evine, o gelsin bize ailemle de tanışsın. TC kimlik numaramı da alsın. Onu yapan şerefsiz ile bir tutulmak istemiyorum. Ben daha kendime zarar veremiyorum.

• Beğen
İfadeler: Tim
Bu mesaj beni daha çok şüpheye düşürdü. O sizin evinize gelirse işler daha kolay olmaz mı? Ameliyattan sonra hemen içi buz dolu küvete yatırırsınız. Baş ucuna da bir not. Uyandığında hemen 112 yi ara gülücük gülücük. Aile olarak da kafamda iş arkadaşları canlandı. Doktorlar falan. Burası Türkiye her şey olabilir.

Bu arada ben size öylesinizdir diyerek bir şuçlamada bulunmuyorum. Sadece kendi fikirlerimi belirttim.

Konu silinsin lütfen, eğer gerçekten de arkadaş olacak var ise ANTALYA'NIN GÖBEĞİNDE BULUŞUP, SİCİL KAYDINI ÇIKARTMAYA GİDECEĞİZ. ARDINDAN DA BANA DAİR NE VAR NE YOKSA TÜM BELGELERİ ÇIKARTACAĞIZ.

Konu silinsin lütfen, eğer gerçekten de arkadaş olacak var ise ANTALYA'NIN GÖBEĞİNDE BULUŞUP, SİCİL KAYDINI ÇIKARTMAYA GİDECEĞİZ. ARDINDAN DA BANA DAİR NE VAR NE YOKSA TÜM BELGELERİ ÇIKARTACAĞIZ.
Sosyalde konu silme işlemi yapılamıyor malesef. Yetkili kişilere bildirirseniz konu kilitlenebilir.

Oha diyorum başka bir şey demiyorum! Ben gitmeyeyim o arkadaşın evine, o gelsin bize ailemle de tanışsın. TC kimlik numaramı da alsın. Onu yapan şerefsiz ile bir tutulmak istemiyorum. Ben daha kendime zarar veremiyorum.
Bu arada aklıma gelmişken biliyorsun. Ülkemizde ki bir çok vatandaşın kimlik bilgileri sızdırıldı. Sahte kimlik çıkarmış olma ihtimaliniz de var.

Ya abartmayın. Dostum psikologa git o sana yardımcı olsun. Daha yaşın genç o kızı unutmaya bak kaderinde varsa zaten bir gün olur yoksa da başkası çıkar karşına. Eğer doğa turları yapmak istiyorsan internetten araştır bisiklet turu yapan gruplar var. Belediyelerin gençlik kolları bu imkanları sağlıyor git katıl. Kendine hobi bul kodlama öğren photoshop öğren seni daraltan şeylerden uzaklaş.

Beni resmen organ mafyası denilen o şuursuz insanlarla bir tuttunuz, teşekkürler. İstemiyorum arkadaş, tek başıma burada deliririm, sosyalde de saçma sapan konular açar insanları üzerim. Lanet gelsin böyle işe.

@Silinen üye çok fazla Kurtlar Vadisi izlemiyorsundur umarım. Senin bu arkadaştan daha çok psikologa ihtiyacın var paranoyak olmuşsun ya da trollüyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı