Örgün lise eğitimine tekrar başlamak

Robsy

Femtopat
Daha fazla  
Ben ilk okulu ve ortaokulu düzgün bir şekilde okudum ama sorun şurada, ben ortaokuldan yani 8. sınıftan mezun olduktan sonra LGS'ye girmedim. Saçma olan şurada, ben 2022'de girdim LGS'ye. 2 yıl evde durdum hala da duruyorum. Okula gitseydim lise 3'te olacaktım ama 9'dan başlayacağım. 15 yaşındayım ama 15 yaşında lise 3'e gidiyordum ama lise 2'ye gitmem lazım. Tekrar örgün eğitime başlayabilir miyim acaba? LGS'ye de 1 defa girebiliyoruz. Benim 2021'de girmem lazımdı ama 2022'de girdim. 201 puan aldım LGS'den. Anadolu lisesine gideceğim. Taban puanı 52, gidebilir miyim örgün eğitime?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, açıklar mısınız? Çok özet gibi olmuş ve anlamsız.

Hocam, nasıl açıklayayım? Ben ortaokulu bitirdim ama 2021 yılında bitirdim ve LGS'ye girmedim. 2022 yılında girdim nedense ve 201 puan aldım ama tercih yapmayı bilmediğim için tercih yapamadım. Şu an liseye gitseydim 15 yaşında lise 3'e gitmiş olacaktım ama 9'dan başlayacağım. 201 puanım var Anadolu lisesine gitmek istiyorum. Taban puanı 52.

Hocam, nasıl açıklayayım? Ben ortaokulu bitirdim ama 2021 yılında bitirdim ve LGS'ye girmedim. 2022 yılında girdim nedense ve 201 puan aldım ama tercih yapmayı bilmediğim için tercih yapamadım. Şu an liseye gitseydim 15 yaşında lise 3'e gitmiş olacaktım ama 9'dan başlayacağım. 201 puanım var Anadolu lisesine gitmek istiyorum. Taban puanı 52.

En iyisi bir öğretmene danışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı