Örümcek Fobimi Nasıl Yenebilirim ?

Hocam zaten küçücük şeyler hafiften bastırsanız bile parçalara ayrılırlar.
Kendinizi cesaretlendirin.
Bana zarar vermesinden korkuyorum. Tuvalete girdiğimde avuç kadar örümcek gördüm. Tabi beyin blokajı koyduğu için üstüne küçük abdesti yaptım ve bu sefer hayvan içgüdüsel olarak bana tepki verdi. O zaman ne yapacağımı şaşırdım. Küçücük hayvanın tavana kadar zıplaması bile beni yeterince korkuttu. O günden beri çok daha fazla korkuyorum.
Korkunuzun üstesine gidebilirsiniz. Ama ne kadar işe yarar pek bir fikrim yok. Benim örümcekler ile aram iyi. O yüzden pek bir şey diyemem. Aslında güç ve boyut olarak onlara göre çok büyüğüz. Onların bizden daha çok korktuğunu söyleyebilirim. Ancak kanıtlayamam. 😃
Korktukları belli zaten. En ufak şey olsa kaçıyorlar.

Bana zarar vermesinden korkuyorum. Tuvalete girdiğimde avuç kadar örümcek gördüm. Tabi beyin blokajı koyduğu için üstüne küçük abdesti yaptım ve bu sefer hayvan içgüdüsel olarak bana tepki verdi. O zaman ne yapacağımı şaşırdım. Küçücük hayvanın tavana kadar zıplaması bile beni yeterince korkuttu. O günden beri çok daha fazla korkuyorum.

Ezmeniz tek çare olacaktır.
Onu ıslattığınız için olabilir.

Hocam üstüne gitmeye çalışın dicem, olmaz. Bende eskiden bahçeden giren akrebi hatırladım tam yürürken halıda gördüm. O gün bu gündür bende de akrep korkusu var.

Benimki korkma değil ama tiksinti şeklinde var. Bana bir şey yapamayacağını bilsem de üstümde yürüdüğünü hayal edince bile kötü hissediyorum.
Yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum ama genelde gördüğüm yerde eziyorum ben 😅

Hocam, biri sizin üzerinize işese siz ne yapardınız? 🤔 Yani örümcek can korkusuyla kaçmış. Ben bu güne kadar bir fobimi bulamadım. O yüzden pek yargılamak istemiyorum.

Hocam ben de çok korkar ve huylanırım, bence gördüğünüz yerde onları umursamayın, zarar vermeyin, yaşasın kendi halinde. Senden korkuyor zaten, çok korkarsan veya terk etmezse bardakla kapat, altına gazete veya benzeri bir şey koy ve camdan aşağı at.

Aklıma bazen onları öldürdüğümüz için bizden nefret ettikleri ve intikam almak istedikleri, birini öldürdüğümüzde ailesinin onu beklediği ama dönmediği geliyor. :D 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı