ÖSYM giriş belgesindeki fotoğrafın eski olması sorun çıkartır mı?

datboi_batu

Centipat
Daha fazla  
Bu sene ilk kez YKS sınavına gireceğim ve kimliğimdeki fotoğrafım yanlış hatırlamıyorsam ortaokuldayken çekilmişti. Haliyle sınava giriş belgemdeki fotoğraf da aynı fotoğraf kimliğimdeki ile. Bu durum bir sorun çıkarır mı? MSÜ sınavına girdiğimde herhangi bir sorun çıkmamıştı ama yine de sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene ilk kez YKS sınavına gireceğim ve kimliğimdeki fotoğrafım yanlış hatırlamıyorsam ortaokuldayken çekilmişti. Haliyle sınava giriş belgemdeki fotoğraf da aynı fotoğraf kimliğimdeki ile. Bu durum bir sorun çıkarır mı? MSÜ sınavına girdiğimde herhangi bir sorun çıkmamıştı ama yine de sormak istedim.
Hayır çıkartmaz, bizzat kendim 4 kere girdim sorun olmadı.

Sınav giriş formundaki fotoğraf ile kimlik fotoğrafın aynıysa sıkıntı olmaz. Keşke bu tür şeyleri son dakika düşünmek yerine yarım saatinizi ayırıp kimlik çıkarttırsaydınız.

Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, sizde herhangi bir sorun çıktımı aynı durum bende de var şu an, kimlik fotoğrafım ortaokuldan, kimlik kartımı yenilememem lazım mı?

Geri
Yukarı