Öylesine sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba :)

@Ma'at:
Bana daha çok yakışıyor 😒

Bu eski profil fotoğrafınızı bilmediğim için Katherine ablamızın daha çok yakıştığını düşünen tek ben değilimdir umarım 😒

Profilinizi de gizlemişsiniz bu arada 😔 Aktif olup olmadığınızı görerek konu açmaya çalışacaktım dün 😃

Neyse, bana bunun hakkında söz söylemek düşmez sanırım 😕
Not: Tekrar değiştirmişsiniz 😃

@karuB_official:
@Ramazan Ö hocam ban gazabına uğramış.

Maalesef bu sefer öyle oldu. Bu uyarının verilmesi kurallara aykırı değil ama bu şekilde olması bi' koydu açıkçası. 😃 Zaten olabildiğince Sosyal kurallarına uymaya çalışan birisi olduğum için uyarı sayım çoğu üyeye göre az sayılır. Bununla birlikte +1 oldu işte :)

@Chloe Price:
3 gün cezam vardı. O arada malum forumda (İlledelinux'un olduğu) takılıyordum.

@Ramazan Ö

Geçmiş olsun hocam, sizi yeniden görmek güzel :)

@wwhark:
Choose three countries or Cities and write a paragraph each of them by desribing cultural differences of these places and what to see in this places. Each paragraph will be at least 6 sentencesstyle (Üç ülke veya şehir seçin ve bu yerlerin kültürel farklılıklarını ve bu yerlerde görülecek şeyleri açıklayarak her birine bir paragraf yazın. Her bir paragraf en az 6 cümle olacaktır.)

3 paragrafın her biri 6 cümle olsa yeterli.

Şu an maalesef bu kadar uğraşamam 😔 Ama bunu şöyle yapsanız kısa sürer diye düşünüyorum:

• Akarsuların belli başlı olanlarını yazmak.
  • Müzeleri yazmak.
  • Antik kentleri yazmak
  • Turistik bir yerse veya değilse bunu belirtmek.
  • Kültürel farklılık için hangi dinin yaygın olduğunu, hangilerinin bulunduğunu belirtebilirsin. Göçmen durumunu falan da yazabilirsin.
  • İklimin, o ülkenin tercih edilebilirliği üzerine olan etkisini de yazdın mı 6 cümle çok rahat çıkar diye düşünüyorum.
Kolay gelsin :)

@Ulunay:
Daha geçen gün atmadınız mı bunu? 😃

@theYagi:
Belki?

@Ma'at 🤭

Bi' ara bizi de yoklar umarım 😕
Önceki konu kilitlendiği için, uzun zamandır bunu yazmakla meşgul olmama ve bununla alakalı gönderdiğim rapora dönüş olmadığı için içimde kalmıştı 😃 Kusura bakmayın :)

Etiketleyip Koreli yazmanız yeterli hocam. Uça uça gelirim.

Bu arada:
IMG_20210512_234407.jpg

Selamlar performans, ödevleri ancak bitti teslim ettim 😓

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı