Öylesine sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Death Note. İzlediysen tekrar izle. 6 kere bitirdim. Mükemmel bir polisiye ve dedektiflik içeriyor. Mangalarını bile okuyup bitirdim.
Hocam RedsideEmre olmuşsunuz. :D

Bu arada duvar kağıdı önerisi yapabilir misiniz özellikle minimal duvar kağıdı severim.

Death Note. İzlediysen tekrar izle. 6 kere bitirdim. Mükemmel bir polisiye ve dedektiflik içeriyor. Mangalarını bile okuyup bitirdim.
Bitirdim zaten ama tekrar izleyince zaten ne olacağını falan biliyorum tekrar izlemek pek keyifli olmaz bence.

Yaw bizim Türkçe hocası iyi falan güzel anlatıyor derste sıkılmıyorsun ama öyle ödev pompalıyor ki zamanım yetmiyor. Matematik hocası çok daha iyi, matematik dersi gelsin istiyorum artık güzel anlatıyor falan sakin de ama fen hocası uff, birisinin internetin de sıkıntı vardı hoca ona yalancı deyip dersten attı, ya böyle terbiyesizlik mi var ya. He sistem, Ethernet kablosunu hem PC'ye hem modeme mi bağlayacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ee okul nasıl bizim uzaktan eğitim iyi bizim okul Microsoft ve sebir tabanlı ve corona olmadan önce okulda derslerimizi laptop ile işliyorduk HP sponsorluğu vardı.
Bende profil fotoğrafı koyacağım galiba yaw.
@Silinen üye bir ucunu modeme diğer ucunu PC’ye. Yalnız o kadar şey anlatmışsın sonuna bunu yazınca hiç oturmamış. 😂😁

Oo o zaman modem benim odaya gelecek neyse sıkıntı yok. evde herkesin kendi int. i var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı