Öz eleştiri yapmak lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesaj daha biraz önce o konudaydı, hangi ara kaldırdınız? Bari cezamı kaldırsaydınız :). Ayrıca soru soruyorsunuz, bu nedenle cümle sonunda soru işareti kullanmanız gerekir. Yakalandınız 🤣 .

Ekran kartı sıfırlanır mı? Konuda net bir istek, net bir bilgi yoktu, herkes espri yaparken bir fotoğraf attım ve ceza yedim. Aynı şeyi başka bir konuda daha yaptım, ama Recep Baltaş beğendi diye o fotoğraf benim adıma bir konu açılıp o konuya yerleştirilmişti.
Bu arada şaka bir yana, gerçekten bu konu bu şekildeydi. Bir göz atarsanız sevinirim.

Aslında ünlem koyacaktım, düzelttim. Nokta olmayacaktı. Gecenin köründe uyanık olunca tabii. :D
Sağlık olsun :D.

• Beğen
İfadeler: Tim
Merak etmeyin. Her şey değişir.
Bu değişimin altında herkes birgün silindir gibi ezilecektir.
Ve ortada ne bu dil ne bu insanlar kalacak.
Biraz tarih bilen bunu anlar.
Kurallara yapışıp kalan muhafazakârlar da fosil olur.

Çünkü kullanıcının yanlış uyarı aldığını düşündüm, uyarılarına baktım tek tek, ama sorun yok. Sadece hoşuna gitmemiş. Bunu yaparken denetim ciddi anlamda birikti ve ben hâlâ o konuya mesaj attım, ki nu ilk ya da ikinci mesajım bile değil. Ama aynı muhabbet dönmeye devam ediyor, ne yazarsam yazayım. Bu sefer de başka insanların konusu, raporu aksıyor.
İnsanlar internet ortamında bir yerin iyi yanlarını görmeye yatkın olmaz, çoğunluk böyledir. Sanal der geçerler. Siz ceza verip geçmelisiniz sadece. Gün içinde birbirinden farklı insanlarla konuşulması gereken işler zordur. Bizim iş yerinde bir söz vardır, Bu kapıdan girdiğin andan itibaren sadece işi düşünmelisin diye, bir deneyin.

Merak etmeyin. Her şey değişir.
Bu değişimin altında herkes birgün silindir gibi ezilecektir.
Ve ortada ne bu dil ne bu insanlar kalacak.
Biraz tarih bilen bunu anlar.
Kurallara yapışıp kalan muhafazakârlar da fosil olur.
Kuralsız yaşayan da fosil olacak çok önemli değil. Fosil olacağız diye bugünü yaşamayalım mı şimdi? Böylesi büyük sözlere hiç alışmıyorum. Yaşamın kendisinden çok uzak geliyor.

İnsanlar internet ortamında bir yerin iyi yanlarını görmeye yatkın olmaz, çoğunluk böyledir. Sanal der geçerler. Siz ceza verip geçmelisiniz sadece. Gün içinde birbirinden farklı insanlarla konuşulması gereken işler zordur. Bizim iş yerinde bir söz vardır, Bu kapıdan girdiğin andan itibaren sadece işi düşünmelisin diye, bir deneyin.

Bunu deniyorum ben de, zaten çoğu iş için böyle denir, lakin insanla iç içe olan bir işte, kendini o kadar soyutlamak kolay olmuyor. Diyalog kurmak gerekiyor. Elimizden geldiğince anlayışlı davranmaya çalışıyoruz.

Bunu deniyorum ben de, zaten çoğu iş için böyle denir, lakin insanla iç içe olan bir işte, kendini o kadar soyutlamak kolay olmuyor. Diyalog kurmak gerekiyor. Elimizden geldiğince anlayışlı davranmaya çalışıyoruz.
Bilgisayar ile alakalı işlerle uğraşan insanlara bu işler ile uğraşanların dışında kimse saygı duymaz. Bir kere onların gözünde bir tesisatçının yaptığı vida sıkmak bile daha zor olduğu için ister donanımcı olsun ister programcı, yaptığı işi işten bile saymazlar. yaptığınız işe değer vermeyen insanlara anlayışlı olmaya çalışmanın sadece zararını görürsünüz. Moderatör olmanın bundan pek farkı olduğunu düşünmüyorum. Aynı durumları yaşarsınız çünkü başkalarının gözünde yaptığınız iş iş bile değil. Buton konusunu haksız bulmamın sebebi tartışma çıkarmaya çalışan insanları terslemek sizi de haksız yere düşürür. Karşı taraf zaten bunu istiyor yapısı öyle, böyle insanların kışkırtmasına gelmemelisiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı