Öz güven eksikliği nasıl aşılır?

neolsunismim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 20 yaşındayım ve çok özgüvensizim. Boyum 1.76 kilom ise 72. kendimi hiç beğenmiyorum ve kimse beni beğenmez diye düşünüyorum. Arkadaşlarım bence motive olayım diye yakışıklısın falan diyor. Sizce bu psikolojiden nasıl kurtulurum?

Merhaba 20 yaşındayım ve çok özgüvensizim. Boyum 1.76 kilom ise 72. kendimi hiç beğenmiyorum ve kimse beni beğenmez diye düşünüyorum. Arkadaşlarım bence motive olayım diye yakışıklısın falan diyor. Sizce bu psikolojiden nasıl kurtulurum?

Dayı geçici hayat tipini takıp napican akışına bırak. Öz güvensiz olmak için yanlış ülkedesin.

Sosyal anksiyete bozukluğunuz falan vardır belki. Testi çözün bir bence. Garantilik vermez, ihtimali arttırır.

Sosyal anksiyete bozukluğunuz falan vardır belki. Testi çözün bir bence. Garantilik vermez, ihtimali arttırır.

Bende var. Eğer onda da olsaydı motive olsun diye yakışıklısın diyen bir arkadaşı olmazdı.

Güzel bir testmiş ama hep aynı soruları soruyor. Bir bildikleri vardır herhalde. Puan 22 verdi, sosyal fobi bulunmamaktadır dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı