Özel lisede kalma var mı?

Yok öyle birşey. Siz abartıyorsunuz.

Lise sonda okula ilk dönem haftada bir, ikinci dönem hiç gitmedim. Mezuniyetime bile gitmedim fakat 85 gibi bir diploma puanı ile mezun oldum, abartılan bir durum yok.

Konunun cevabı ise, ilkokul, ortaokul ve liseyi özelde okudum, kalma var fakat gerçekten kalanı ben de görmedim. Herkese yardım etmeye çalışıyorlar, sınıfta bırakırlarsa veli alır başka okula geçirir çocuğunu, çünkü onlar da kendi çocuğunu biliyor.

Özel okullarda ticaret amacıyla kurulduğu için, okul müşteri kaybetmek istemez.

Son düzenleme:
Lise sonda okula ilk dönem haftada bir, ikinci dönem hiç gitmedim. Mezuniyetime bile gitmedim fakat 85 gibi bir diploma puanı ile mezun oldum, abartılan bir durum yok.

Konunun cevabı ise, ilkokul, ortaokul ve liseyi özelde okudum, kalma var fakat gerçekten kalanı ben de görmedim. Herkese yardım etmeye çalışıyorlar, sınıfta bırakırlarsa veli alır başka okula geçirir çocuğunu, çünkü onlar da kendi çocuğunu biliyor.

Özel okullarda ticaret amacıyla kurulduğu için, okul müşteri kaybetmek istemez.
Bizim okulda da bir kaç kişi kaldı, fakat af çıktı ayağına geçirdiler sınıfı olayın aslı demek ki buymuş, aydınlandım teşekkürler.

Özel lisede sınıfta kalan bir tane öğrenci görmedim. Para verip gidiyorsun. Bir de sınıfta bırakacak halleri yok ya. Benim kuzenimin lisede notları 45-50 civarındaydı. Halam özel liseye geçirtti. Kuzenimin bir sonraki dönem notları 90-95'ten aşağıya inmedi. Sözlülerde cabası.

Bende özelde okuyorum gitmek isteyenler için söyleyim yoklama alınmıyor ama ne alırsan onu giriyorlar sınavdan 30 aldın diyelim gidip de 50 60 yapmıolar ve sözlüleride yüksek vermiyorlar dersteki durumuna göre veriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı