Özel numara bulunabilir mi?

Hocam mahkemeye verseniz de bunu nasıl anlatacaksınız. Şahsen ben anlatırken kendimi tutamaz gülerdim. :D Bunun bir de hakimin bakış açısından düşünülmesi lazım. Bir dava var ve gelen kişi böyle bir olay anlatıyor. :D

Uğraşmak istemiyorsanız;
Türk Telekom'da *253#yazarak arama yapmanız yeterli.
Vodafone'de GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilir veya 7046'yı arayabilirsiniz.
Turkcell'de #253# tuşlayıp “YES”e bastığınızda servis kendiliğinden iptal olmuş olur.

Uğraşmak istemiyorsanız;
Türk Telekom'da *253#yazarak arama yapmanız yeterli.
Vodafone'de GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilir veya 7046'yı arayabilirsiniz.
Turkcell'de #253# tuşlayıp “YES”e bastığınızda servis kendiliğinden iptal olmuş olur.
Hocam bu hizmet ücretli değil mi?

Yarın operatörü arayıp .. tarihinde hangi numarayla görüşme yaptığımı soracağım. Boşluğuna gelir de söyler belki. Sanırım tek çare bu.

Yarın operatörü arayıp. Tarihinde hangi numarayla görüşme yaptığımı soracağım. Boşluğuna gelir de söyler belki. Sanırım tek çare bu.

Hocam onlarda göremiyor diye biliyorum mahkemeye verip BTK'den çıkıyor diye biliyorum. (Gözükse bile mahkemeyle size verirler diye biliyorum.)

Kim oldugunu bilmiyorum hocam, kimsin diye sorduğumda "karın olacağım" diyor. Özel numaradan arayan birine göre iddialı sözler ama bakalım.

Hocam bir kod vardı sizi aradıklarında bu kodu tuş pad ine girince numarası gözüküyordu.

Geri
Yukarı