Özel okula geçilmeli midir?

Valla hocam değişir okuldan okula.Lise var lise var.Bende meslek lisesindeyim.Hani kavga fln oluyor fakat sürekli değil.20 erkek 3 kız.Ortam da fena değil ama işte liseden liseye pislik seviyesi değişir.Mesela burda da var düşük puanlı meslek liselerinde uyuşturucu ticareti bile dönüyor.

Evet bende işte şu an korku içindeyim, özele gitsem acaba daha mi kötü? Ya da baska bir devlet okulu var iyi kuzenlerim vs de gidiyor oraya baktım 11. Sınıf kontenjanı 17, okul açıldığında nakil versem olur mu? Ya aynı okulda kalırsam diye korkuyorum.

Hocam şu an çarşıda bir Anadolu lisesi boş kontenjanı var, nasıl bir okul bilmiyorum sizce hemen nakil vereyim mi?

Araştır hocam direkt nakil verme en azından bir git bak okula.

Vallahi hocam değişir okuldan okula. Lise var lise var. Bende meslek lisesindeyim. Hani kavga falan oluyor fakat sürekli değil. 20 erkek 3 kız. Ortam da fena değil ama işte liseden liseye pislik seviyesi değişir. Mesela burada da var düşük puanlı meslek liselerinde uyuşturucu ticareti bile dönüyor.

Araştır hocam direkt nakil verme en azından bir git bak okula.

İnternetten baktım benim gittiğim okul OBP'si: 51 iken o okulun OBP'si: 80 vs. sizce geçeyim mi?

Evet bende işte şu an korku içindeyim, özele gitsem acaba daha mi kötü? Ya da baska bir devlet okulu var iyi kuzenlerim vs de gidiyor oraya baktım 11. sınıf kontenjanı 17, okul açıldığında nakil versem olur mu? Ya aynı okulda kalırsam diye korkuyorum.

Hocam şu an çarşıda bir Anadolu lisesi boş kontenjanı var, nasıl bir okul bilmiyorum sizce hemen nakil vereyim mi?

Bildiğin bir okula nakil ver işini şansa bırakma bence özeldede ortam kötü olabiliyor ya düzgün bir devlet okuluna geç ya da açığa.

Bildiğin bir okula nakil ver işini şansa bırakma bence özeldede ortam kötü olabiliyor ya düzgün bir devlet okuluna geç ya da açığa.

Ona nakil vereceğim, işimi şansa bırakmayayım sonrada evin orada daha iyi okul var ondan sonra tekrar oraya nakil verebilirim değil mi?

Bak kardesim onermiyorum adamlar Full kayirma bir de paralari olduklari icin hava atanlar cok anlayacagin hep zibidiler gidiyor ve arkadasim oradaydi matematigi hiç yapamayan çocuk e-Okul 100 almis gosteriyordu yani 20 aldiysan 50'ye cikarirlar para gucu ile.

Parası olan düdüğü çalar kanka o zaman enayi miyiz de devlet okulunda okuyoruz çabalıyoruz boşa mı bunlar şimdi.

Geri
Yukarı