Özel okulda 22 devamsızlık sınıfta kalma sebebi mi?

10 gün özürsüz 20 gün özürlü hakkınız var. Bu ikisinden birini aşarsanız özel sebebiniz yoksa(ki bu sizin beyanınıza göre olmuyor farkı parametreleri var) sınıfta kalırsınız, her özel okulda devamsızlığı silmez. Ailenizin görüşmesi faydalı olur.

Müdür ve ailen ile konuşman gerekiyor. Gerekli bahaneyi sunarsan silebilirler.

Özürlü sonsuz, özürsüz 10 toplamda 30'u geçmemesi gerekiyor 10.5 veya 30.5 olursa kalıyorsun dikkat et.

Özel dediğin kurum ortaokul veya lise ise kalma şansın yok. İlla ki geçirirler. Üniversite ise kalırsın.

Lisedeyim fakat müdür bu gün uyardı tırstım. Ailem de özel olduğu için sileceklerini düşünüyor çünkü evden çalışıyorum genelde. Eokula girmişler devamsızlıklarımı
Özürsüz devamsızlığınız kaç?

9.sınıfı özel okulda okumuştum, Bir çocuk vardı okula neredeyse hiç gelmedi(Tam anlamıyla söylüyorum 3-4 haftada 2 kez falan gelmiştir) Ama çocuk sınıfı geçti.

Not: Bahsettiğim kişi Almandı.

Lisedeyim fakat müdür bu gün uyardı tırstım. Ailem de özel olduğu için sileceklerini düşünüyor çünkü evden çalışıyorum genelde. Eokula girmişler devamsızlıklarımı
E okula girildiyse geçmiş olsun kimse o devamsızlıkları silip üstüne sorumluluk almaz. Girilen veri silindiği anda bakanlık bunu görüyor eğer farkedilirse soruşturma yiyecek olan okul yöneticileri olduğu için silmezler muhtemelen. Bahsettiğim olay yeni bakanla ilgili eski senelerde sorun çıkmıyordu ama bu sene çıkartıyorlar.

Geri
Yukarı