Özel sıvı soğutma maliyeti

zizi

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Özel sıvı soğutma maliyetleri nedir? Nerde ve nasıl yaptırabilirim? Birkaç Türkçe kaynaklı siteye baktım ama sanki sitelerin hepsi terk edilmiş ve çürümeye bırakılmış gibi. Hiç güvenilir gelmedi. İşlemci olarak i9 10900K düşünüyorum. Şimdiden cavaplarınız için teşekkür ederim.

Custom soğutma'da bana göre üç firma var tercih edebileceğiniz. Maliyet konusunda ise sistemden sisteme ve istenilene göre değişir.

Bir başka arkadaşın konusuna da yazmıştım birkaç gün önce. Kendi mesajımdan alıntımı ekliyorum.

Konuya buradan mesajıma ise aşağıdan erişebilirsiniz.

Bir kaç firma bırakayım değerlendirmek isterseniz.

Phoenix'in ücretsiz yıllık bakım gibi hizmetleri var bildiğim kadarıyla. Diğerleri hakkında da bilgisi olan arkadaşlar mutlaka paylaşacaktır.

Yine Modart PC'ye de bir çok kişi gerek yaptığı başarılı ve detaylı incelemeler gerekse kurulumlar olarak bir çok kişinin bilgisi vardır.

CONN PC ise Custom soğutma alanında faaliyet gösteren istanbul merkezli bir firma bildiğim kadarıyla.

Phoenix PC

Modart PC

CONN PC

Custom soğutma'da bana göre üç firma var tercih edebileceğiniz. Maliyet konusunda ise sistemden sisteme ve istenilene göre değişir.

Bir başka arkadaşın konusuna da yazmıştım birkaç gün önce. Kendi mesajımdan alıntımı ekliyorum.

Konuya buradan mesajıma ise aşağıdan erişebilirsiniz.

Peki normal sistemlere göre ne kadar bir katkı sağlar ve bizim ne gibi isteklerimiz ücreti değistirir? Bu konularda pek fikrim yok.

Peki normal sistemlere göre ne kadar bir katkı sağlar ve bizim ne gibi isteklerimiz ücreti değistirir? Bu konularda pek fikrim yok.
Renklendirmesinden, RGB'lerinden tutunda aklınıza gelebilecek herşeyi ücreti değiştiriyor.

Hazır kitlere göre epey fark oluyor ancak fiyatı da o kadar 3bin TL'nin üzerinde tutacaktır ama en iyi ihtimalle.

2750-3000 bandının üzerinde olacaktır. Sadece bi rezervuar'ı 1500-2000tl nerdeyse.

AMD'nin Threadripper serisi dışında çok gerekli olduğunu düşünmüyorum ben custom loop'un.

Geri
Yukarı