80.000 TL monitör dahil iş bilgisayarı toplama

Bütçe
80000
Peki bir profesör için bakım konusu çok problem olacak mıdır? 😂
Doldurma ve boşaltma vanalarıyla rahat yapılabilecek bir işlemdir. Kullanıma göre yılda bir veya iki yılda yapmanız elzemdir.

Buraya size technopat tarafından yayınlanan bir rehber listesi bırakıyorum. Keyifli izlemeler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir kaç firma bırakayım değerlendirmek isterseniz.

Phoenix'in ücretsiz yıllık bakım gibi hizmetleri var bildiğim kadarıyla. Diğerleri hakkında da bilgisi olan arkadaşlar mutlaka paylaşacaktır.

Yine Modart PC'ye de bir çok kişi gerek yaptığı başarılı ve detaylı incelemeler gerekse kurulumlar olarak bir çok kişinin bilgisi vardır.

CONN PC ise Custom soğutma alanında faaliyet gösteren istanbul merkezli bir firma bildiğim kadarıyla.

Phoenix PC

Modart PC

CONN PC

Bir kaç firma bırakayım değerlendirmek isterseniz.

Phoenix'in ücretsiz yıllık bakım gibi hizmetleri var bildiğim kadarıyla. Diğerleri hakkında da bilgisi olan arkadaşlar mutlaka paylaşacaktır.

Yine Modart PC'ye de bir çok kişi gerek yaptığı başarılı ve detaylı incelemeler gerekse kurulumlar olarak bir çok kişinin bilgisi vardır.

CONN PC ise Custom soğutma alanında faaliyet gösteren istanbul merkezli bir firma bildiğim kadarıyla.

Phoenix PC

Modart PC

CONN PC

Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ediyorum. ☺

@creimeth ben de yardım etmek isterdim ama bir işim çıktı kusura bakmayın. Söyleyeceğim şeyleri @ViooYa söylemiş sağolsun. Ayrıca Modart PC ve Phoenix PC aynı denebilir. Modart PC bir videosunda Phoenix PC'nin onun olduğunu söylemişti. Bu sıvıları doldurma vs. işleri için emek vermek gerekiyor tabii ki ama bunu profesörün yapmasına gerek yok. 80000 lira az para değil, birilerine de yaptırtabilir.

Threadripper 3990X ile 3970X arasında 18000 TL gibi ciddi bir fark var. Render işlerinde de yüksek performans almak amacı ile sistem 2x MSI GeForce RTX 2080 Ti Gaming X Trio 11GB + Threadripper 3970X olarak güncellenebilir mi? Yoksa bu sistem yeterli midir?

Threadripper 3990X ile 3970X arasında 18000 TL gibi ciddi bir fark var. Render işlerinde de yüksek performans almak amacı ile sistem 2x MSI GeForce RTX 2080 Ti Gaming X Trio 11GB + Threadripper 3970X olarak güncellenebilir mi? Yoksa bu sistem yeterli midir?
İş yüküne göre değişir. Modelleme dediğinize göre CAD için kullanılacak. Bu durumda 3990X daha mantıklı. Makine öğrenme vb için ikinci GPU alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı