Özgür Özel'in Süleyman Soylu hakkında iddiaları

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Özgür Özel dün akşam sularında "başıma bir şey gelmezse eğer, Soylu hakkında çok önemli bilgiler paylaşacağım." demişti. Kendisi an itibariyle paylaşmaya başladı. Aşağıdaki konuşmaların görüntüleri de var fakat henüz görüntüleri çıkmadı. Görüntüler çıkarsa eğer, paylaşacağım.

Özgür Özel: “Eminimsi kullanıcı adlı Emin Şen 4 Telegram kanalı üzerinden 25 yönetici ile toplam 8.000 adet Twitter trolü ile algı operasyonları yapmaktadır.”

Özgür Özel'in iddiasına göre Süleyman Soylu'nun bakan müşaviri Emin Şen, Ebabil Hareketi isimli 8 bin kişilik troll ordusuyla sosyal medyada Soylu'yu savunuyor Bu ordunun finansını ise Soylu'nun talimatıyla SM360 üzerine kazanılan ihalelerle sağlanıyor.

Özgür Özel: Soylu'nun trol ordusundan bahsedeceğim. Emin Şen 2016 yılından bu yana Bakan danışmanı. "Eminimsi" kullanıcı adı var. Soylu'nun il il dolaşıp trollük dersleri verdiği kişidir.
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Süleyman Soylu ile ilişkisi olduğunu söylediği Emin Şen'in Jandarma ve Emniyet'in resmi Twitter hesaplarını yönettiğini ve 8 bin kişilik troll ordusunun olduğunu açıkladı. Bu trollere ihalelerden para aktarıldığını belirtti.

Özgür Özel: "SM360 şirketinin ihalelerine bakın, ya dönem olarak Süleyman Soylu'nun bakanlığı ya da bakanlık talimatıyla belediyelerin yaptığı işleri aldığını göreceksiniz."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FmRLijcWQAA6ZJD.jpg

kaynak: https://twitter.com/Darkwebhaber

Son düzenleme:
İçişleri Bakanlığı: "CHP milletvekili Özgür Özel’in ismini zikrettiği Emin Şen; devlet memuru olmayıp, bakan müşaviri görevi de bulunmamaktadır"

Böyle bir isim yoksa, neden siteyi kapattılar anlamadım.

Kendisini bulduk :D.

FmRNCWEXgAIMX7J.jpg
FmRLijcWQAA6ZJD.jpg

Bu bilinen bir şeydi zaten. TBMM başkanı bile şikayetçi trollerden. Şu forumda bile kaç tane trol var. Sayının bu kadar az olduğunu sanmıyorum. Ben daha büyük bir şey bekliyordum 3 arkadaşına da yollamış belgeleri başıma bir şey gelirse falan diye. Bana göre fos bilgi.
Sadece bununla sınırlı değil. Emin Şen adlı kişinin, binlerce dolarlık ihale aldığı söyleniyor.

8354433b-3a36-48eb-b9e2-a4edb3923920.jpg

a31789e0-0a28-4824-a544-a754ff924103.jpg

Bu ülkedeki insanların vermiş olduğu vergilerin “ihale” adı altında nasıl yenildiğinin sadece basit bir örneği.

Vergi vermelisin ki para karşılığında düşüncelerini satmış olan ve sana karşı her fırsatta propaganda yapan troller beslensin.

Zaten bir ortamda AKP’yi her fırsatta savunan bir kişi var ise trolün tekidir. Bu trollerin bir de konuşmaya “AKP’li değilim ama” diye başlayarak ve baştan aşağı AKP propagandası yaparak insanları manipüle eden türleri var.

Geniş bir propaganda kategorisi mevcut.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı