Özgür Özel'in Süleyman Soylu hakkında iddiaları

Zaten bir ortamda AKP’yi her fırsatta savunan bir kişi var ise trolün tekidir.

Bir de körü körüne savunanı vardır, körü körüne savunanların da dinle manipüle olduğunu düşünüyorum.

İlerde olurda iktidar değişir ve değişen iktidar sert bir cadı avına başlarsa bu trollere karşı "insanlık suçu" işlemeye hazırım. Bulunacaklarına karşı pek umudum yok ama. Senin benim vergimle maaş alıp hainlik yapan "soysuz"lar. Durun daha neler çıkacak malum tipin altından. Reşit olmayan kız çocuklarını pazarlamak fuhuşla ilgili özellikle.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in, 'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun trol ordusunu yönettiğini' iddia ettiği Emin Şen'in Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nda (TMTF) Yönetim Kurulu Üyeliği yaptığı ve buradan da maaş aldığı ortaya çıktı.

FmSZuP4XwAA0cTR.jpg

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in, 'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun trol ordusunu yönettiğini' iddia ettiği Emin Şen'in Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nda (TMTF) Yönetim Kurulu Üyeliği yaptığı ve buradan da maaş aldığı ortaya çıktı.

Eki Görüntüle 1630923
Şaşırtmayan çift maaşlılığının yanı sıra atmış olduğu tweetlerde Atatürk düşmanlığından FETÖ’cülüğe kadar ne aranır ise var. Tam bir ortaya karışık paralı trol ki kendisinin bu yüzden yıllar içerisinde büyük bir trol ordusunun başına getirilmesine şaşırılmamalı.

İşte tam olarak bu yöntemler ile kitleleri baştan aşağı istedikleri şekilde manipüle ediyor ve ceplerini dolduruyorlar.

Son düzenleme:
2 saate kalmaz unutulur.

Kadının hastaneye kaldırılması bu iddialardan dâhâ fazla gündemde durdu. 😂
Bazen bu toplumun kasıtlı olarak ''balık hafızalı'' olabilecek bir noktaya getirildiğini düşünüyorum.

Kendisini de doğrudan ilgilendiren her gündemi bu kadar çabuk unutan başka bir toplum yoktur.

Bazen bu toplumun kasıtlı olarak ''balık hafızalı'' olabilecek bir noktaya getirildiğini düşünüyorum.

Kendisini de doğrudan ilgilendiren her gündemi bu kadar çabuk unutan başka bir toplum yoktur.
Milletin karın tokluğunun derdinde evden işe gidiyor, günün kalan 2-3 saatinde kimse bu politikacıların palavralarını önemsemez elbette.

Siyasilerin döndürdüğü ne dolaplar var bulduk diye sevinmeyin bunlar en masumları ve gündem olacak bir şey değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı