Süleyman Soylu ''Amerika Açıklaması''(!)

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Süleyman soylu: "dağlarda en fazla 100 terörist kaldı. 29 Ekim 2023'te teröristler tamamen temizlenmiş olacak." bakan soylu: Ülkemiz bambaşka bir noktaya gidiyor; Amerika çıldırmasın Avrupa kıskanmasın da ne yapsın. Amerika Açıklaması Avrupa Kıskanmasın da ne yapsın açıklaması(!)

Diyarbakır ' da emniyette mekanize çavuşken emniyet nöbetleri tuttum bize derlerdi ki arındırılmış bölge 750 metreden başlar 1500 bulur falan neyse tırlar geliyor tırlardan büyükbaş küçükbaş hayvanlar iniyor başlarında da çobanlar falan .

Gecede gördüm gündüz de bildiğin Kaleşnikoflu falan ; gel zaman git zaman bildiğin beş on metre dibimize hatta iki metre falan da yaklaşırlardı bir gün ne oldu EYP patladı bir tane

Ondan sonra ZPT falan bir de baktılar ki köyden istihbarat için teröristler bizi izliyormuş aylardır.
İzlemesine ne gerek vardı onu da anlamadım zaten dibimize kadar gelip selam veriyorlar 🤣

En yüksek güvenlikli bölgede anlattıklarım oluyorsa varın gerisini siz düşünün yani .

Seçimden önce çoban yaparlar seçimden sonra terörist 🤣

Not : Gülerek anlatıyorum çünkü bunları ben yaşadım doğrudur canımızın da pek kıymeti yoktu zaten o nöbetlerde de psikoloji öyle oluyor nöbet süreleri de çok uzun oluyor tabi korkanlar oluyor mu evet oluyor o zaman da onlara çömelmesini söylüyoruz telefon da izin veriyorlar zaten devreciyse falan oturuyor telefonla takılıyor .

Not bu tip mesafelerden DRAGUNOV özellikle tek atışta balistik kaskı delmek mümkün bilginize yani ya nöbet tutmayacaksınız ya da biri sizi vurursa vuracak yani

Yeni konular

Geri
Yukarı