Özgüven eksikliği

Sana sırrımı veriyim karşındaki kişinin gözlerine bakmayı kesme kesersen öz güvenin kalmaz dediğimi uygularsan bu sayede karşındakiyle rahat konuşabilirsin.

Son düzenleme:
Kalabalık bir ortamda ben önce nelerin oluyor olduğuna bakarım sonra insanlar ne düşünüyor galiba benim gibi derim sonra onun gözünden bakarım ne düşündüğünü rahatca kavrayabilirim ve çok hoşuma gider bu insanların düşüncelerini okumak.
Rahat ol gerisi gelir.
Hem biraz hazır cevap olmak iyi olur. Ben hazır cevap değilim ama kitap okuyunca sanki nasıl desem zaman daha yavaş akıyor, normalde bir nesneye odaklanırken 15 bilemedin 20 nesneye odaklanıp yanındakini de dinleyebiliyorsun, beynin daha hızlı çalışıyor. Ama şu bilgisayarı bırakman gerek adamım bilgisayar bazen insanın kafasını yoruyor düşünce tembelliğine yol açıyor.
Özgüvenin fazlası da zarar ben geçen sene aşırı özgüvenliydim sevdiğim kızı sevdiğimi tüm sınıfa ilan ettim şimdi facede görse tanımaz o kız. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı