Özürlü devamsızlık 30 günü geçince ne olur?

Lixrall

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, iyi akşamlar. Ben 11. sınıf öğrencisiyim ve benim şu an özürlü devamsızlığım 11, özürsüz devamsızlığım ise 17.5. Toplam 28.5 yapıyor. Hasta oldum da ne yapmam gerekiyor? Eğer hastaneden rapor alsam sanırım onu özürlü olarak yazıyorlar ve 1.5 günü geçip +30 devamsızlık olacak gibi. Yani herhangi bir rapor kalmamı engelliyor veya engellemiyor mu acaba? Bu konuda bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim.

Öncelikle herkese merhaba, iyi akşamlar. Ben 11. sınıf öğrencisiyim ve benim şu an özürlü devamsızlığım 11, özürsüz devamsızlığım ise 17.5. toplam 28.5 yapıyor. Hasta oldum da ne yapmam gerekiyor? Eğer hastaneden rapor alsam sanırım onu özürlü olarak yazıyorlar ve 1.5 günü geçip +30 devamsızlık olacak gibi. Yani herhangi bir rapor kalmamı engelliyor veya engellemiyor mu acaba? Bu konuda bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim.

Hocam zaten sınıfta kalmışsınız sanırım özürsüz devamsızlığınız maksimum 9 olması lazım diye biliyorum.

Hocam eğer aileniz ile gidip yalvarırsanız görevli veya faaliyet ile değiştirilebilir birkaçı ama düşük ihtimal. Benim sınıf arkadaşım 60 gün okula gitmemişti ilk dönem ve bu dönem 29.5 devamsızlık ile başladı diğerleri faaliyet oldu. Belki bir şansınız vardır.

Öncelikle herkese merhaba, iyi akşamlar. Ben 11. sınıf öğrencisiyim ve benim şu an özürlü devamsızlığım 11, özürsüz devamsızlığım ise 17.5. toplam 28.5 yapıyor. Hasta oldum da ne yapmam gerekiyor? Eğer hastaneden rapor alsam sanırım onu özürlü olarak yazıyorlar ve 1.5 günü geçip +30 devamsızlık olacak gibi. Yani herhangi bir rapor kalmamı engelliyor veya engellemiyor mu acaba? Bu konuda bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim.

Reis hem sınıfta kalırsın hem de belge alamazsın.

Peki ama hastayım yine de okula gitmem lazım o zaman değil mi?

Rapor ver direk.

Yeni konular

Geri
Yukarı