Office 2019 için ucuz lisans önerisi

Bu siteden alışveriş yapanların bir kısmı çok şikayetçi, bir kısmı da sizin gibi öneride bulunmuş. Açıkçası bana hiç güven vermiyor. Ucuz olmasını geçtim, kredi kartı bilgilerimi bu siteye girmek istemiyorum. Teşekkür ederim, yine de öneride bulunduğun için başka alternatif varsa bu siteden daha iyi diyebileceğin bakabilirim.

Epey araştırdım...
Office 2019 almama sebebim güncelleme almaması, yine de güvenlik güncellemeleri alıyormuş.
Office 365 bütün programlara tam destek sunuyor, en iyisi bu. Tavsiye ederim.
Eki Görüntüle 506391

Ben de bu siteden sanırım biri 1-2 sene önce, biri de birkaç ay önce olmak üzere iki kere aldım. Halen ikisini de sorunsuz kullanıyorum. Şans mıdır bilemem ama bende durum bu. Yalnız bireysel değil de kurumsal olarak alıyorsanız dikkat edin. Gerçi uygun sürümleri oluyor galiba ama yine de ticari kullanıma uygunluk durumunu kesin olarak bilmiyorum.

IMG_20200227_124432.jpg

El kadar bir kutu ile geliyor, içinde kurulum yönergeleri ve karta yazılı ürün anahtarı var. Aktif ettim biraz önce, sorun yaşamadım. Çok memnun kaldım.

Peki size bir soru sormak istiyorum. Biz bu 1 yıllık olandan indirip bulduk 80 liraya aldık diyelim 4-5 tane. Kutu üzerinde şu tarihe kadar kullanılmalıdır veya geçerlilik tarihi gibi bir şey var mı?

Peki size bir soru sormak istiyorum. Biz bu 1 yıllık olandan indirip bulduk 80 liraya aldık diyelim 4-5 tane. Kutu üzerinde şu tarihe kadar kullanılmalıdır veya geçerlilik tarihi gibi bir şey var mı?

Kutu içinde 1 tane kart ve ürün anahtarı yazıyor. Bir kere aktif edip, 1 yıl kullanıyorsunun. Office sitesinde ürün anahtarını girdiğiniz zaman daha önce satın aldığınız diğer microsoft ürünleri de yazıyor. Misal bende Xbox game pass yazıyordu, hepsine erişebiliyorsunuz siteden. Ayrıca Skype üzerinden aylık 60 dakika hediye veriyor. Mobil cihazlar için de destek mevcut. Bütün güncellemeleri de alıyorsunuz Office 365 bence çok iyi.

Bu siteden alışveriş yapanların bir kısmı çok şikayetçi, bir kısmı da sizin gibi öneride bulunmuş. Açıkçası bana hiç güven vermiyor. Ucuz olmasını geçtim, kredi kartı bilgilerimi bu siteye girmek istemiyorum. Teşekkür ederim, yine de öneride bulunduğun için başka alternatif varsa bu siteden daha iyi diyebileceğin bakabilirim.

Epey araştırdım...
Office 2019 almama sebebim güncelleme almaması, yine de güvenlik güncellemeleri alıyormuş.
Office 365 bütün programlara tam destek sunuyor, en iyisi bu. Tavsiye ederim.
Eki Görüntüle 506391
1 yıllık 122 TL 😌. Size lifetime 50 TL lik güvenilir kaynak gösterdik. Neyse hayırlı olsun tekrar.

1 Yıllık 122 TL 😌. Size lifetime 50 TL'lik güvenilir kaynak gösterdik. Neyse hayırlı olsun tekrar.

O site pek şacak gelmedi, bir de o sürümün güncellemeleri gelmiyor, sadece güvenlik tabanlı güncellemeleri geliyormuş. Office 365 almamdaki sebep bütün yenilikleri güncel bir şekilde kullanabilecek olmam. Yıllık olarak 122 TL gayet uygun geldi. Aylık 10 TL hesaplayınca gayet iyi. Teşekkürler. 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı