Office 365 için satılan ucuz dijital ürün anahtarları ne kadar güvenli?

• Konuyu başlatan KkaO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 856

KkaO

Femtopat
Daha fazla  
Kendi PC'm için Office 365 almak istiyorum orijinal sitede fiyatlar 500 ila 750 ₺ arası oynuyor ama dijital anahtarlar saçma bir şekilde ucuz. Bunlara ne kadar güvenebilirim? Çünkü Office uygulamasına acil ihtiyacım var. Eğer ki güvenilir ise bilinen bir satıcı ya da site varsa önerir misiniz?

365 olmak zorunda mı? Bir 2016 Retail Key iş görür. Para vermeniz de gerekmiyor açıkçası Libre Office gibi alternatifler varken ki bence Libre Office MS Office'den daha iyi.

Herhangi bir program kullanmadan, yalnızca lisans kodu satın alıyorsanız ve Office yazılımınız da orijinal ise, güvenlik konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Lisansın iptal olması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz belki. Alternatif olan LibreOffice'e de şans verebilirsiniz.

Ucuza alınan Windows keyleri ne kadar güvenliyse o kadar güvenli.
Üniversite okuyorsanız ücretsiz kullanabilirsiniz bu arada.

Kendi PC'm için Office 365 almak istiyorum orijinal sitede fiyatlar 500 ila 750 ₺ arası oynuyor ama dijital anahtarlar saçma bir şekilde ucuz. Bunlara ne kadar güvenebilirim? Çünkü Office uygulamasına acil ihtiyacım var. Eğer ki güvenilir ise bilinen bir satıcı ya da site varsa önerir misiniz?
Her zaman kullanmadığınız "çöp" bir banka/kredi kartıyla almanızı tavsiye ederim. Sonrasında da şifresini değişin. Ayrıca numaranızı da istiyorlar. Sonra da bir güzel dağıtıyorlar. O evim bu evim aranırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı