Officeyazılım adlı satıcı hakkında

@231981 @49823
Yaşamış olduğu tecrübeleri dile getirmiş fakat neredeyse ucuz key aldığı için tabiri caizse demagoloji yaparak yasal değil, çalıntı tabirlerle yorumlamak hoş değil. Madem ki bu tarz yorumlar yapıyorsunuz ozaman lütfen hamasetinizi hepsiburada, gittigidiyor gibi kurumsal firmalar ile, kurumsal şekilde bahsetmiş olduğunuz üzere çalıntı keyler satanlara tepkinizi gösterin. Kalp kırmaya gerek yok.

@231981 @49823
Yaşamış olduğu tecrübeleri dile getirmiş fakat neredeyse ucuz key aldığı için tabiri caizse demagoloji yaparak yasal değil, çalıntı tabirlerle yorumlamak hoş değil. Madem ki bu tarz yorumlar yapıyorsunuz ozaman lütfen hamasetinizi hepsiburada, gittigidiyor gibi kurumsal firmalar ile, kurumsal şekilde bahsetmiş olduğunuz üzere çalıntı keyler satanlara tepkinizi gösterin. Kalp kırmaya gerek yok.
Öncelikle kimsenin kalbini kırdığım falan yok. Forum üzerinde yanlış bilgilendirme yapmak yasaktır. Gerekli kaynaklarımı da sundum. Eğer doğru bir şeyi öğrenmekten kalp kırılacaksa vah halimize!

@231981 @49823
Yaşamış olduğu tecrübeleri dile getirmiş fakat neredeyse ucuz Key aldığı için tabiri caizse demagoloji yaparak yasal değil, çalıntı tabirlerle yorumlamak hoş değil. Madem ki bu tarz yorumlar yapıyorsunuz o zaman lütfen hamasetinizi Hepsiburada, Gittigidiyor gibi kurumsal firmalar ile, kurumsal şekilde bahsetmiş olduğunuz üzere çalıntı Key'ler satanlara tepkinizi gösterin. Kalp kırmaya gerek yok.

Teşekkür ederim cevabınız için. Bu arkadaşımız sanırım 1000₺ verip aldığı Key ile kullanıyor sistemini. Bana öyle geldi çünkü. Utanamasa 9₺ verip Key aldığım için küfür de edecek.

Öncelikle kimsenin kalbini kırdığım falan yok. Forum üzerinde yanlış bilgilendirme yapmak yasaktır. Gerekli kaynaklarımı da sundum. Eğer doğru bir şeyi öğrenmekten kalp kırılacaksa vah halimize!

Kırıyorsun! Ben yanlış bilgilendirme yapmadım konuda sadece yaşamış olduğum tecrübeyi aktardım. Tamam anladık sen 1000₺ verip Key aldın Microsoft'tan.

Bu tarz bir yaklaşım söz konusu dahi olamaz. Bir hususu irdelemek için "!" işaretine ihtiyacınız yok. Keza @231981 arkaşımız seninde, benimde mesaj sayısından fazla olduğu için, daha fazla aktif olduğunu görebilirsin. Akabinde bahsetmiş olduğun kaynaktaki konudan haberdar olduğunu düşünüyorum.

İlgili arkadaş konuda yanlış bilgi vermemiş sadece yaşamış olduğu tecrübeleri belirtmiş. O yüzden konuyu farklı alanlara taşımaya gerek yoktur.

Paranızın yetmediği bir şeyi internetten 10 TL'ye bulduğunuz bir lisans ile yasal olarak kullanmasını da bekleyemezsiniz. Evet çalıntı anahtarlar KMS ile kullanmak gibi aynı şeydir. Microsoft bu 10 TL vermiş bu da KMS kullanıyor demiyor "korsan" kullanıyor diyor.
Öncelikle yasal olmadığı zaten belli fakat en azından KMSpico denen lanet virüslü aracı kullanıp bilgisayara virüs bulaştırmaktan çok çok daha iyidir. Mesela ben bir key almıştım, key MAK çıkmış olmasına rağmen 1 senedir hiçbir sıkıntı olmadı ve halen daha kullanıyorum. Üstelik 30 TL civarında para vermiştim. Windows 10 Pro'nun resmi satış fiyatı 1900 TL. Yani diyelim ki her sene lisans yakalanıp banlanıyor ve tekrar yeni lisans almak zorunda kalıyoruz, buna rağmen 60 yıl geçmesi gerekiyor ki resmi satış fiyatından daha fazla harcamış olalım. Ki zaten 60 yıl sonra Windows 10'un devam edip etmeyeceği de belli değil. Yani bölge bazlı fiyatlandırma olsaydı bunlarla hiç uğraşmazdık zaten. Mesela Türkiye'ye özel düşük bir fiyat belirlenmesi çok daha iyi olurdu. Yurtdışında 200 dolar fakat Türkiye'de en fazla 550-600 TL'den satılması lazım. Yoksa çoğu kişi benim gibi ucuz key'ler ile kullanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı