Official Call of Duty®: Modern Warfare® - Reveal Trailer yayınlandı

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Yıllardır oynadığım ve Modern Warfare ismiyle çıkacak bu müthiş oyun hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yıllardır oynadığım ve Modern Warfare ismiyle çıkacak bu müthiş oyun hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Siyasi içerik içerdiği için artık bunadı bu tür oyunlar. Eskiden Rusya-Amerika tartışmaları içerirdi. Şimdi ise yok DAEŞ yok PKK, canım seriyi mahvettiler.
O eski Rusya-Amerika tartışmalarını istiyoruz. Orta Doğu politikalarını değil.

Siyasi içerik içerdiği için artık bunadı bu tür oyunlar. Eskiden Rusya-Amerika tartışmaları içerirdi. Şimdi ise yok DAEŞ yok PKK, canım seriyi mahvettiler.

Bu sefer siyasi tarafı falan kalmadı direkt bir terör örgütünün aleni desteklenmesi var.

Bu oyunda dandik olacak hocam Price'ı gösterdiler millet ''o priz reis'' deyip ağzı sulandı tabi oyun Fortnite gibi baksan renklere filan nerede savaşın çaresizliği soğukluğu ölüm korkusu boş bir oyun olacak yine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sefer siyasi tarafı falan kalmadı direkt bir terör örgütünün aleni desteklenmesi var.
Söz klasik olacak ama 'dış mihrakların oyunları' diyecem. :D
Bu oyunda dandik olacak hocam Price'ı gösterdiler millet ''o priz reis'' deyip ağzı sulandı tabi oyun Fortnite gibi baksan renklere filan nerede savaşın çaresizliği soğukluğu ölüm korkusu boş bir oyun olacak yine
Bence COD bu sefer ölmedim yaşıyorum demek için oyun çıkarmış, damga vurmak için değil.

Söz klasik olacak ama 'dış mihrakların oyunları' diyecem. :D

Bence COD bu sefer ölmedim yaşıyorum demek için oyun çıkarmış, damga vurmak için değil.
Vallaa orasını bilmem ama öyle piyasada ''off ne oyun be'' damgasını vuramayacağı kesin gine Activision bi kaç yayıncısına oynatır eder.
Vallaa orasını bilmem ama öyle piyasada ''off ne oyun be'' damgasını vuramayacağı kesin gine Activision bi kaç yayıncısına oynatır eder
Call Of Duty 2 ve 1 ile mutluyum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı