Steam Offline hesapta save alınır mı?

Strean

Decapat
Daha fazla  
RDR2, Hitman 3 ve TLOU için offline Steam hesabı almayı düşünüyorum ama kafama bir soru takıldı. Bu hesaplara birden çok kişi gireceğinden ve offline modda oynayacağımdan dolayı kendime özel oyunu kayıt edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2, Hitman 3 ve TLOU için offline Steam hesabı almayı düşünüyorum ama kafama bir soru takıldı. Bu hesaplara birden çok kişi gireceğinden ve offline modda oynayacağımdan dolayı kendime özel oyunu kayıt edebilir miyim?

Evet save alabilirsin sen offline save alcagin icin kimse senin savelerine karisamaz kendi depolamanda sakladığın için.

Steam hesabı alım satım yasal değil o yüzden hiç riske girmeyin derim.

@IBarış katılıyorum. Korsan oynamaktan bir farkı kalmıyor. Oyun yapımcısına her türlü para gitmiyor. GeForce NOW kullanıyorsanız bilemem de RDR2 ve The Last of Us GeForce NOW'da zaten yok.

Steam Cloud kaydetmez, sadece o cihazda kaydolur. Steam hesabı almayı önermem.

Satın alma ben veririm :D Tedarikçi olarak 2 dakikaya paylaşıyorum buradan. Ayrıca Cloud ve Remote play kapatmanız gerek yoksa sizi sanal taciz edebiliriler.

pvlzo40953 - uw9hckic (RDR2)
wbtq1088781 - steamok333 (Hitman 3 + DLC)
6684035552 - 85350288 (The Last Of Us Part 1)

İyi oyunlar hocam :) Bazen satış yapmak yerine böyle paylaşmayı seviyorum.

Satın alma ben veririm :D Tedarikçi olarak 2 dakikaya paylaşıyorum buradan. Ayrıca Cloud ve Remote play kapatmanız gerek yoksa sizi sanal taciz edebiliriler.

pvlzo40953 - uw9hckic (RDR2)
wbtq1088781 - steamok333 (Hitman 3 + DLC)
6684035552 - 85350288 (The Last Of Us Part 1)

İyi oyunlar hocam :) Bazen satış yapmak yerine böyle paylaşmayı seviyorum.
Teşekkürler hocam bütün hesaplara girdi. Umarım sonradan bilgiler değişmez.

Teşekkürler hocam bütün hesaplara girdi. Umarım sonradan bilgiler değişmez.

Değişirse buradan yaz. Discord verirdim fakat sevgili moderatörler.) Her atışımda yasaklıyor. Farklı oyunlar istersen özelden ulaşman gerekiyor bana. O satın aldığın insanlara ben tedarik ediyorum çünkü, geçen birisine 350TL'ye tedarik sistemini verecektim scam atacağım sandı engelledi hatta :D

Değişirse buradan yaz. Discord verirdim fakat sevgili moderatörler.) Her atışımda yasaklıyor. Farklı oyunlar istersen özelden ulaşman gerekiyor bana. O satın aldığın insanlara ben tedarik ediyorum çünkü, geçen birisine 350TL'ye tedarik sistemini verecektim scam atacağım sandı engelledi hatta :D
Tamam hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı