Offline oyun önerileri

Rhudum

Hectopat
Sizden, iyi olduğunu düşündünüz ve önereceğiniz tüm offline oyunları bekliyorum. Daha öncede bu tarz bir konu açmıştım hem şu an konuyla ilgilenilmiyor hem de oyundan çok sohbet var, sizden isteğim sadece oyun önerilerinizi ve belirtmek istediklerinizi yazmanız son olarak konunun sürekli aktif kalmasını istiyorum offline oyun arayan arkadaşlarda konu açmak yerine buradan bakabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC Building simulator
Aynı evde oynayabileceğin varsa Overcooked serisi
Thief Simulator
The messenger
Dead Cells
Fallout 4

The Witcher serisi
Skyrim
Fallout 3 - Fallout New Vegas - Fallout 4
Divinity: Original Sin 1-2
ATOM Rpg
Metro serisi
BioShock serisi
Wasteland serisi
Resident Evil 2 (Remake)
.
.
.

uzar gider :) Siz yeter ki oyun tarzı söyleyin. Önerecek oyun çok :)

Bioshock Infinite mükemmel bir FPS oyunu. Çoğu zaman gidişattan hiç sıkılmıyorsun, oyunu oynaması gerçekten keyifli ve bunun yanında çok güzel ve karmakarışık bir hikayesi var. Kesinlikle tavsiye ederim.

Uzun süre oynayacağım, saatlerimi yesin diyorsan Mount & Blade veya Skyrim gibi RPG oyunları oynayabilirsin.

Gizlilik temalı oyun istiyorsan benim oynadığım Thief ve Dishonored var. İnsanlar her ne kadar kötü eleştirse de ben Thief oyununu çok beğenmiştim. Hataları olmasına rağmen güzel oyun.

Fantastik bir evren istiyorsan Witcher serisi güzel iş çıkarıyor bu konuda. Özellikle üçüncü oyunları muazzam.

Oyun içinde boş yapayım, eğleneyim diyorsan Saints Row 4 deneyebilirsin. Oyun tarzı çok farklı. Oyun hikayenin ciddiyetini bir kenara bırakıp saçma sapan şeyler yapabilmene imkan sağlıyor ve bu da zaman zaman çok keyifli oluyor.

Çok fazla offline oyun oynadım ama hepsini buraya yazamam elbet. Birkaç parametreye ayırdım. Umarım işine yarar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı