Offline oyunlarda hile yapıyor musunuz?

GTA'yı hilesiz bitirmiştim 5-6 kere normalde ise 20 kere filan vardır maalesef pc ona tekabül ediyordu. Aha Mount and Blade Warband o kadar büyük orduyu devirmek için F4 basardım sürekli😂. En sonunda ise kocaman İmparatorluk kurmuştum. Yarın yeniden yükleyip oynayacağım.

Witcher 3'te oyunu bitirince tüm zırh setlerini yapmak için yeterli param yoktu. Bu tip şeyler yapıyorum. Diğer türlü tanrı modu olunca pek anlamı kalmıyor.
Şu an bende öyleyim oyun bitti, Blood And Wine ise az kaldı. Biraz biraz yapıyorum.

Ben en son Witcher 3'ün Evi onarma görevinde hile kullandım sonra dozu kaçırıp bütün eşyaları topladım falan da zaten oyun bitti 3-4 saat sonra. Çok zorunda kalmadıkça kullanmam.

Ben en son Witcher 3'ün Evi onarma görevinde hile kullandım sonra dozu kaçırıp bütün eşyaları topladım falan da zaten oyun bitti 3-4 saat sonra. Çok zorunda kalmadıkça kullanmam.
Galiba benim de öyle oldu. Dün ev görevini yapayım dedim ve şu an zırh falan yaptım sonrada 100.000 para bastım şu an her şeyi alıyorum:D

Offline değil de Single Player/Campaign modu diyelim.

Eskiden oyunları bitirmek çok zor gelirdi.
Mecburen oynayabilmek için Hile yazardım.

Şuan nadiren bazı oyunlarda trainer kullanıyorum. Bkz. Ace Combat 7
Oyun çok güzel ancak belli bir şeyi almak için aynı görevi 3-4 kere yapıp para kazanmamı istiyor.
ilerlemek için tekrar tekrar aynı görevi yapmak bana ters.
Oyunu bırakmak yerine parayı 9999999999 sabitleyip öyle devam ettim.
Trainer olmazsa olmazımdır. Özellikle yarısına kadar gelip sarmamaya başlıyan oyunlara ilac gibi geliyor. :D Ben de senin gibi God mode açmak yerine para veya skin hilesi falan yapıyorum, aşırı zevkli oluyor.

Geri
Yukarı