Ofis koltuğu için ucuz bel yastığı önerisi

Bütçe
150-250

RK800

Picopat
Koltuğun bel kısmında bir boşluk var ve belimin rahat etmesi için bel yastığı arıyorum.
çok sert olmasın ve rahatlattırsın.
Şu kafa birşey istiyorum iyi mi?
Daha iyi öneriniz olursa yazabilirsiniz.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Support Ortopedik Visco Sırt Minderi Yastığı Sabitlemeli Amazon.com.tr

Ben bu modelden almıştım hemen hemen 2 yıldır kullanıyorum, memnunum.
(Visco dediğine bakma, keşke visco olsa ama genede sert ve kaliteli bir sünger var içinde, şekli şemali bozulmuyor zaman içinde)

Support Ortopedik Visco Sırt Minderi Yastığı Sabitlemeli Amazon.com.tr

Ben bu modelden almıştım hemen hemen 2 yıldır kullanıyorum, memnunum.
(Visco dediğine bakma, keşke visco olsa ama genede sert ve kaliteli bir sünger var içinde, şekli şemali bozulmuyor zaman içinde)
Hocam ufak bir sorum var.
oyuncu koltuklarındaki gibi dikdörtgen bir yastık gibi olsa daha mı iyi olur yoksa böyle daha konforlu mu?

Hocam ufak bir sorum var.
oyuncu koltuklarındaki gibi dikdörtgen bir yastık gibi olsa daha mı iyi olur yoksa böyle daha konforlu mu?
@GalaxySal450 @Xantern aklıma bir anda geldiniz.
Var mı fikriniz?

Son düzenleme:
Ben 15 yıllık bankacıyım, 3 yıldırda evden ucuz bir ofis koltuğunda çalışıyorum. Belki boyumun uzun olmasındandır bilmiyorum, dikdörtgende kullandım çok uzun süre hem bankada hem evde ama rahat edememiştim. Muhtemelen boy kilo sandalyenin tipi buradaki seçimde etkili olabilir. Mümkünse ikisini de alıp hangisi rahatsa onu kullanıp diğerini iade etmek doğru çözüm olabilir.

Ben 15 yıllık bankacıyım, 3 yıldırda evden ucuz bir ofis koltuğunda çalışıyorum. Belki boyumun uzun olmasındandır bilmiyorum, dikdörtgende kullandım çok uzun süre hem bankada hem evde ama rahat edememiştim. Muhtemelen boy kilo sandalyenin tipi buradaki seçimde etkili olabilir. Mümkünse ikisini de alıp hangisi rahatsa onu kullanıp diğerini iade etmek doğru çözüm olabilir.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı