Ofisel oyuncu koltuğu dolandırıcılığı

ArwenBerkay

Centipat
Ofisele güvenmeyin arkadaşlar dandik malları yerel yapım diye satıyorlar. Kendiniz ağaç kesip marangoza verseniz 4 güne size oyuncu mekiği bile yapar.
Aman güvenmeyin siparişleri bile zaten doğru düzgün veremiyorlar. 1 Ay bekletiyorlar en az. Müşteri hizmetlerine de ulaşamazsınız aman deyim uzak durun.

Amortisörü eline alsa bunu neremize sokuyorduk diyecek çoluk çocuk yorum yapmış :)))

Bende ürün aldım ve gayet başarılı şekilde teslimatı yaptılar tabii ben aldığımda pandemi bu kadar üst düzeyde değildi, 3. günü kargoya verdiler fakat şu anda pandemiden dolayı kargolar çok sıkıntılı, üretim yoğun, gecikme olmayacak ta ne olacak. Bu dönem gayet normal.

Anlayışsızlık ve Ahlak başka yerlerde. Kendisi ağaç kesip oyuncu mekiği yapar mış :) Boş Yorumlarını yapmak ve Boş konuşmak bedava. Senin ilk önce büyümen lazım yavrum :)

Amortisörü eline alsa bunu neremize sokuyorduk diyecek çoluk çocuk yorum yapmış :)))

Bende ürün aldım ve gayet başarılı şekilde teslimatı yaptılar tabii ben aldığımda pandemi bu kadar üst düzeyde değildi, 3. günü kargoya verdiler fakat şu anda pandemiden dolayı kargolar çok sıkıntılı, üretim yoğun, gecikme olmayacak ta ne olacak. Bu dönem gayet normal.

Anlayışsızlık ve ahlak başka yerlerde. Kendisi ağaç kesip oyuncu mekiği yapar mış :) boş yorumlarını yapmak ve boş konuşmak bedava. Senin ilk önce büyümen lazım yavrum :)

Bu arkadaş ofisel oyuncu koltuğu konusu başlığı altında her yorumda var ve destelerce cümle yazıp hem övüp hem tanıtım yapiyor dikkat edin ve her yazılana teyit etmeden inanmayın bende xprime king modelini almayı düşünüyordum ama şüphelerim vardı bu arkadaş daha da arttırdı. Ürünün deri, dikiş kalitelisini dahi bilmiyoruz. Kullanıcı yorumları hep aynı sitesinde 1400 kişi almış 14 kişi yorumlamış ve 5 yıldız bu bile şüpheli, sağlam bir kullanıcı deneyi lazım güvenilir kişilerden olan.

Bu arkadaş ofisel oyuncu koltuğu konusu başlığı altında her yorumda var ve destelerce cümle yazıp hem övüp hem tanıtım yapiyor dikkat edin ve her yazılana teyit etmeden inanmayın bende xprime king modelini almayı düşünüyordum ama şüphelerim vardı bu arkadaş daha da arttırdı. Ürünün deri, dikiş kalitelisini dahi bilmiyoruz. Kullanıcı yorumları hep aynı sitesinde 1400 kişi almış 14 kişi yorumlamış ve 5 yıldız bu bile şüpheli, sağlam bir kullanıcı deneyi lazım güvenilir kişilerden olan.

Katılıyorum xprime king modeli çok hoşuma gitmişti ama bu arkadaş yüzünden almaktan vazgeçtim. Profilini kapamış zaten yaptığı yorumlara bakarsak hayatın olağan akışına aykırı bir durum olduğunu görüyoruz. Umarım Technopat ekibi forum üzerinden reklam yapan hesaplara karşı daha sert önlem almanın bir yolunu bulabilir.

Konu ile ilgili yorumuma gelecek olursak pandemi dönemini bahane ederek teslimatları geciktirmek bana kalırsa çok büyük yanlıştır. Bunu bu şekilde dile getirme sebebim firmalar artık durumun farkında ve basiretli bir tacir gibi davranıp ürünlerini söz verdikleri süre içerisinde temerrüte düşmeden alıcılara teslim etmek zorunda. Teslimatı gerçekleştirme şansları yoksa sipariş almasınlar ya da teslimat sürelerini durumun koşullarına göre revize etsinler.

Son düzenleme:
ofisel'den bende oyuncu koltuğu satın aldım, fakat orada belirtiliyor zaten teslimat süresi müşteri hizmetleri de gayet ilgiliydi yukarıdaki arkadaşlar neden bukadar şüpheli yaklaşmış anlamadım. Koltuk henüz elime ulaşmadı gelince yine mesaj atarım kalitesi hakkında.

Koltuk savaşları mı mevcut ?
Ofisel ile XDrive firmasının koltuklarını kıyaslıyordum. Ofisel dikiş kalitesi bir tık düşük, XDrive fiyatları biraz yüksek. Hangisi daha kurumsal diye soracak olursanız, tabiki XDrive seçerdim.
Forum'da resmen firma çalışanları savaşa girişmişler.
Delikedicavit ne kadar Ofisel konusu varsa savunmaya gitmiş. Bazıları Ofisel aleyhine bazıları da XDrive aleyhine yazılar yazmışlar.
Kişilerin daha çok satış yapması uğruna, ürünlerin gerçek kalitesini anlamakta güçlük çekiyorum.
Olacak olanı söyleyim Aliexpress açıp 240$ Density 50-60 ayarın'da terletmeyen, arkaya yatar fonksiyonlu bir koltuk sipariş edeceğim.
Koltuk Link

Sizde yiyin birbirinizi, zaten yerli ürüne temkinli yaklaşıyoruz. Az maliyetle dünyaları kazanmak için herşey yapılıyor. Amazon UK ve DE geziniyorum koltuklarınıza 100 basacak ürünler 100-110 Euro siz halen gelmişiniz 2700TL maaş olan ülkede 1000-2000TL arası koltuk satmaya çalışıyorsunuz. Adamlar sizin yaptığınızın 100 kat iyisini 10kat maaş verip 20 kat ucuza satıyorlar.

Sonra yerli üretim peh...

Ofisele güvenmeyin arkadaşlar dandik malları yerel yapım diye satıyorlar. Kendiniz ağaç kesip marangoza verseniz 4 güne size oyuncu mekiği bile yapar.
Aman güvenmeyin siparişleri bile zaten doğru düzgün veremiyorlar. 1 ay bekletiyorlar en az. Müşteri hizmetlerine de ulaşamazsınız aman deyim uzak durun.

Ben dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum gayet ilgili bir müşteri hizmetleri vardı gece saat 2'de karşılık aldım. Ürünüde iyice araştırarak aldım (king kırmızı) gayet güzel ve kaliteli. Sıkıntı yaşamana üzüldüm. Dandik mal derken elimdede bir tane olduğundan saçmaladığının düşünüyorum pes yani abartmışsın.
Koltuk savaşları mı mevcut?
Ofisel ile xDrive firmasının koltuklarını kıyaslıyordum. Ofisel dikiş kalitesi bir tık düşük, xDrive fiyatları biraz yüksek. Hangisi daha kurumsal diye soracak olursanız, tabii ki xDrive seçerdim.
Delikedicavit ne kadar Ofisel konusu varsa savunmaya gitmiş. Bazıları Ofisel aleyhine bazıları da xDrive aleyhine yazılar yazmışlar.
Kişilerin daha çok satış yapması uğruna, ürünlerin gerçek kalitesini anlamakta güçlük çekiyorum.
Olacak olanı söyleyim Aliexpress açıp 240$ Density 50-60 ayarın'da terletmeyen, arkaya yatar fonksiyonlu bir koltuk sipariş edeceğim.
Koltuk Link

Sizde yiyin birbirinizi, zaten yerli ürüne temkinli yaklaşıyoruz. Az maliyetle dünyaları kazanmak için her şey yapılıyor. Amazon UK ve DE geziniyorum koltuklarınıza 100 basacak ürünler 100-110 Euro'siz halen gelmişiniz 2700TL maaş olan ülkede 1000-2000TL arası koltuk satmaya çalışıyorsunuz. Adamlar sizin yaptığınızın 100 kat iyisini 10kat maaş verip 20 kat ucuza satıyorlar.

Ortalık karışık zaten :D ülkenin durumu ortada teknonojik ürünlerden sonra bunları da görünce artık hiçbir fiyata şaşırmıyorum

Son düzenleme:
Koltuk savaşları mı mevcut ?
Ofisel ile XDrive firmasının koltuklarını kıyaslıyordum. Ofisel dikiş kalitesi bir tık düşük, XDrive fiyatları biraz yüksek. Hangisi daha kurumsal diye soracak olursanız, tabiki XDrive seçerdim.
Delikedicavit ne kadar Ofisel konusu varsa savunmaya gitmiş. Bazıları Ofisel aleyhine bazıları da XDrive aleyhine yazılar yazmışlar.
Koltuk Link

Sizde yiyin birbirinizi, zaten yerli ürüne temkinli yaklaşıyoruz. Az maliyetle dünyaları kazanmak için herşey yapılıyor. Amazon UK ve DE geziniyorum koltuklarınıza 100 basacak ürünler 100-110 Euro siz halen gelmişiniz 2700TL maaş olan ülkede 1000-2000TL arası koltuk satmaya çalışıyorsunuz. Adamlar sizin yaptığınızın 100 kat iyisini 10kat maaş verip 20 kat ucuza satıyorlar.

Asgari ücret düşükse xdrive firması ne yapsın sana? Ülkede mekanizma üretilmiyorsa adamlar mecburen bunu yurt dışından alacaklar. Koltuğun maliyeti en az 800 TL yedek parça fiyatlarından hesaplarsın istersen. 1200 TL ye xdrive'dan 1453 modelini aldım. Parasının hakkını fazlasıyla veriyor. Türkiye'de yeterli kalitede üretiliyorsa yabancıdan niye alayım peh...

Yeni konular

Geri
Yukarı