Ofisel xprime king nasıldır?

mentall

Decapat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Sonunda sandalyeden oyuncu koltuğuna geçiyorum. Xprime markasından "King" modelini beğendim almayı düşünüyorum. Kullanan varsa detaylıca eksi ve artılarını yazabilir mi?

Ayrıca bu modelin hemen hemen aynısı olan, ama oturma kısmı terletmeyen fileli olan modeli "Winner" modeli de mevcut. Ve fiyatları aynı. Sizce alınır mı, ve hangi modeli almayalım?

Demek öyle sıkıntılar oluyor.. King alacağım sanırım ama kullananlar ilk oturduklarında sert olduğunu söylüyorlar. Fileli de daha yumuşak olmaz mı?
Çok bir fark olacağını sanmıyorum. Olsa bile zamanla alışırsınız. Hem bir koltuk ne kadar sert olabilir ki?

Bende kullanıyorum 2 aydir Xprime King Modelini ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Sert oldugunu yazmışlar lakin ortopedik ve kaliteli dökme sünger zaten sert olur.

gunde ortalama 7-8 saat kullanım sagliyorum ve kendi fikrimi paylaşıyorum kesinlikle cok memnunum. Daha önce farklı modelleri kullandım ve birebir yerinde de test ettim ve kenarlardan baskı yapiyordu. Xprime istanbul magazasindan birebir deneme imkanim oldu ve kesinlikle oturma alani digerlerine gore daha geniş ve rahat.

Ben kesinlikle öneririm, terleme ve gıcırdama gibi sorunlar ile karşılaşmadım.

Geri
Yukarı