Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu alınır mı?

Yeni nesil oyuncu koltuğu satın aldım. 4. gün yani bugün kargoya verildi. SMS ve mail ile bilgilendirmeleri harika ve efatura kesiyorlar. Ofisel firmasının büyüklüğünü ben hissettim. Ürün geldiğinde detaylı olarak incelememi paylaşacağım ama şimdilik her şey çok güzel gidiyor. 😀
Arkadaşlar merhaba;

Bahsettiğim gibi Ofisel.com sitesinden bulls oyuncu koltuğu satın almıştım ve ürünüm dün geldi, kurulumunu tamamladım. Ortalama 8 saat aralıksız kullandım ve bugünde 3 saat kullandım ve şu anda buls koltuğun üzerinde size bu incelememi yazıyorum.

Ürün görsellerinden çok daha güzel ve yumuşak bir yapıya sahip. Ürün sünger kalitesi ve doygunluğunu beğendim. Ürün kalitesi çok güzel ve rahat bir koltuk. Benim bel ağrılarım olmasından dolayı normal çalışma koltuklarında 3 saat otursam belimde ağrılar başlardı. Bu üründe 8 saat kullanımda dahii bel ağrısı hissetmedim. Aynı şekilde bel destek süngeri hareketli.

Ürün kolçaklar aşağı yukarı oynuyor. İlk başta ahanda kollar hasarlı olarak geldi dedim. Tutmuyor sürekli kolumu koyunca aşağı düşüyor falan :))) sonra aradım Ofisel'i dedim ki bana gönderdiğiniz koltuk rahat, güzel bir koltuk fakat kolları arızalı. Sağolsun ofisel müşteri hizmetlerinde bir kadın bana kullanımını anlattı. Lannn dedim vallahi doğru. Kol madem ayarlı yukarı çıkıyor nasıl inecek sabit kalacaksa. Kolu en tepeye çıkarınca tekrar en alta iniyor. En tepenin bir altında ve 3 kademeli tık sesini duyuyorsunuz. 4. tıkı yani en tepeye çıktığında komple aşağı iniyor. 3. tık en tepe seviye oluyor yani ve gayet sağlam duruyor. Böylelikle bende bir şeyler öğrenmiş oldum :))

Ürün paketlemesi çok yi geldi, kurulumu oldukça kolay. Sadece parça birleştiriyorsunuz zaten. Ürün fatura mail adresime efatura olarak geldi.

Yapmış olduğum alışverişten fazlasıyla memnun kaldım ve firma ilgili alakalı, SMS ile bilgilendirmeler harika. Ofisel firmasından alışveriş yapmayı düşünen var ise gönül rahatlığı ile alışverişini tamamlayabilir. :)

Teşekkürler, koltuğun tadını çıkarıcam artık. :))))

Satın aldığım ürün ve renkleri; Oyuncu Koltuğu

Geldimi koltuğun son durum nedir? ☺

Evet geldi; yukarıda yazdım aslında ama altına karışmış sanırım; aşağıda tekrar yazıyorum.

Arkadaşlar merhaba;

Bahsettiğim gibi Ofisel.com sitesinden bulls oyuncu koltuğu satın almıştım ve ürünüm dün geldi, kurulumunu tamamladım. Ortalama 8 saat aralıksız kullandım ve bugünde 3 saat kullandım ve şu anda buls koltuğun üzerinde size bu incelememi yazıyorum.

Ürün görsellerinden çok daha güzel ve yumuşak bir yapıya sahip. Ürün sünger kalitesi ve doygunluğunu beğendim. Ürün kalitesi çok güzel ve rahat bir koltuk. Benim bel ağrılarım olmasından dolayı normal çalışma koltuklarında 3 saat otursam belimde ağrılar başlardı. Bu üründe 8 saat kullanımda dahii bel ağrısı hissetmedim. Aynı şekilde bel destek süngeri hareketli.

Ürün kolçaklar aşağı yukarı oynuyor. İlk başta ahanda kollar hasarlı olarak geldi dedim. Tutmuyor sürekli kolumu koyunca aşağı düşüyor falan :))) sonra aradım Ofisel'i dedim ki bana gönderdiğiniz koltuk rahat, güzel bir koltuk fakat kolları arızalı. Sağolsun ofisel müşteri hizmetlerinde bir kadın bana kullanımını anlattı. Lannn dedim vallahi doğru. Kol madem ayarlı yukarı çıkıyor nasıl inecek sabit kalacaksa. Kolu en tepeye çıkarınca tekrar en alta iniyor. En tepenin bir altında ve 3 kademeli tık sesini duyuyorsunuz. 4. tıkı yani en tepeye çıktığında komple aşağı iniyor. 3. tık en tepe seviye oluyor yani ve gayet sağlam duruyor. Böylelikle bende bir şeyler öğrenmiş oldum :))

Ürün paketlemesi çok yi geldi, kurulumu oldukça kolay. Sadece parça birleştiriyorsunuz zaten. Ürün fatura mail adresime efatura olarak geldi.

Yapmış olduğum alışverişten fazlasıyla memnun kaldım ve firma ilgili alakalı, SMS ile bilgilendirmeler harika. Ofisel firmasından alışveriş yapmayı düşünen var ise gönül rahatlığı ile alışverişini tamamlayabilir. :)

Teşekkürler, koltuğun tadını çıkarıcam artık. :))))

Ben de aldım fakat inanılmaz bir gıcırdama sesi var. Acaba sizde de var mı?

@Qwidia acaba gıcırdama sesi devam ediyor mu? Bugün Whatsapp üzerinden kendileri ile görüşüp bilgi aldım. Sizin söylediğiniz gıcırtı problemini sordum bana şikayeti nerede okuduğumu sordular. İlgilenebileceklerini söylediler. İsterseniz bir görüşmeyi deneyin 2 yıl garantisi var sorun olursa ilgileniriz dediler. Ben de bu hafta içerisinde sipariş vermeyi düşünüyorum.

Ben de aldım fakat inanılmaz bir gıcırdama sesi var. Acaba sizde de var mı?

Evet bende ilk aldığımda hafif bir gıcırdama vardı ama yeni olduğundan yaptığını düşündüm ve kullanmaya devam ettim. 2. günde ses falan kalmadı. Mekanizma içerisinde yağ varmış, kullandıkça mekanizmaya temas ediyor ve gıcırdamayı kullanım ile alıyor. Ben hala çok memnunum ve bu fiyata alınacak en iyi koltuk olduğunu düşünüyorum.

Bu arada firma gerçekten çok ilgili ve alakalı; Whatsaap destek hattından bende ne zaman soru sorsam destek oldular.. Hem yerli malı, Hemde Kaliteli. Daha ne olsun :)))
@Qwidia acaba gıcırdama sesi devam ediyor mu? Bugün Whatsapp üzerinden kendileri ile görüşüp bilgi aldım. Sizin söylediğiniz gıcırtı problemini sordum bana şikayeti nerede okuduğumu sordular. İlgilenebileceklerini söylediler. İsterseniz bir görüşmeyi deneyin 2 yıl garantisi var sorun olursa ilgileniriz dediler. Ben de bu hafta içerisinde sipariş vermeyi düşünüyorum.

Aynı cevabım senin içinde geçerli. Biraz bekle bir kaç gün kullan ses geçecektir. Bende geçti çünkü :)

@DelikediCavit Bugün yeni nesil modelinin yeşil olanını sipariş verdim. Şu an kullandığım koltuk Extreme marka. Fiyat olarak aynı seviyedeler. Geldiğinde değerlendireceğim. Merakla bekliyorum.

Koltuktan memnun musunuz?
Henüz elime ulaşmadı. Sipariş üzerine üretiyorlar anladığım kadarıyla. Sipariş verdiğim andan itibaren hem SMS ile hem de mail atarak süreçle ilgili bilgilendirme yaptılar. ''Siparişiniz alındı.'', ''Üretim aşamasında.'' gibi bildirimler geldi. Bu tarz şeyler güven verici. Tahminen ayın 28-29'unda elime ulaşmış olur.

Merhaba,

Ofiselden bende koltuk altım. Yeni nesil oyuncu koltuğunun gri olanından sipariş verdim. Bugün ürünü kullanalı 5 gün oldu. Rahatlık bakımından iyi fakat gıcırdama sesi bende hala devam ediyor. Geriye yaslanırken demirlerden gelen bir gıcırdama sesi var. Vidaları tam sıkıp veya sıkmayarak denedim ses yine de geliyor. Nasıl çözebilirim bu sesi ?

Merhaba,

Ofiselden bende koltuk altım. Yeni nesil oyuncu koltuğunun gri olanından sipariş verdim. Bugün ürünü kullanalı 5 gün oldu. Rahatlık bakımından iyi fakat gıcırdama sesi bende hala devam ediyor. Geriye yaslanırken demirlerden gelen bir gıcırdama sesi var. Vidaları tam sıkıp veya sıkmayarak denedim ses yine de geliyor. Nasıl çözebilirim bu sesi?

Sandalyeyi ters çevirip altındaki mekanizmanın her tarafına WD-40 sık. Bende bu şekilde düzeldi.
Yalnız ben aldığıma daha fazla pişman olamazdım. Sandalyenin kolları yandaki eğimli kısma değdiğinden derisi söküldü, kollar koltuğa tam monte edilmiyor vidalar boşa dönüyor. Sandalyenin piston kısmında bir problem var sabit de olsa sağa sola öne arkaya ufak bir şekilde sallanıyor. Alacaksanız biraz daha para verin kalitesini alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı