Oğuz Sasi Gerçekleri

• Konuyu başlatan 999999
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 67
  • Görüntüleme 73B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oğuz Sasi bizi eğlendirmeye çalışırken kendini küçük düşürüyor ve de eğlendirmiyor.

Adam böyle saçmalıklar yapıyor. Al sana kanıt. Nerede isterse kullansın. Ben bu saçmalıkları izleyerek eğlenen insanları anlamıyorum. Kendi pek eğleniyor gibi durmuyor. Zorla da olsa kendi yaptığı saçmalıklara gülüyor.

Tercih meselesi. Bana göre videoları hiç eğlendirmiyor fakat size göre eğlendiriyor. "17 yaşında kendine abi dedirten insandan ne beklersin ki" diyerek burak oyunda kanalını eleştirdiniz galiba. Burak abi sesiyle, Oğuz şasi ise davranışlarıyla etkiliyor insanları. Ki davranış sesten daha etkileyicidir. İşte Oğuz Sasi'nin yaptığı bu. Yaşına uygun olmayan hareketleriyle insanları etkiliyor. Bi ara Burak abiyi kıskandığı için ona laf atmaya bile başladı. Ayrıca insan evladı gibi kelimeler kullanmayın.
Öncelikle ''Şasi'' değil ''Sasi'' bunu belirteyim. Oğuz Sasi davranışlarıyla etkilemiyor buda senin ne kadar az bilgi sahibi olduğunu gösterir Oğuz abi hakkında. Oğuz abinin belli başlı videoları cıvıktır bazıları ciddidir. Her zaman için değişken ruh hali vardır. Oyun oynamayı eğlenceli hale getirmiştir. Burak Oyunda Youtube'den voleyi vurmak için elinden geleni ardına koymuyor. Ayrıca Oğuz abi laf atmadı sadece Oğuz abinin sitesinde Burak mı, Oguz mu diye saçma konular açılıyor bunlardan bıktığı için tepkisini gösterdi.

Hayır Oğuz Sasi hayattan zevk almaya çalışıyor. Hayatı Tİ'ye almıyor. Ayrıca 1 video üzerinden değerlendirme yapmak anlamsız gidin düzenli bir şekilde 2-3 gün takip edin. Canlı yayınlarını izleyin ne kadar iyi niyetli bir insan olduğunu anlayacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçmalık... Tam bir torrent'ci. Kim izler böyle programları anlamıyorum. Adam gibi bir oyun incelemesi için bakacağım 2 site var: PewDiePie ve Technopat...

Adam böyle saçmalıklar yapıyor. Al sana kanıt. Nerede isterse kullansın. Ben bu saçmalıkları izleyerek eğlenen insanları anlamıyorum. Kendi pek eğleniyor gibi durmuyor. Zorla da olsa kendi yaptığı saçmalıklara gülüyor.
Sizin gibi hayatı eve-okul yada ev-iş olarak görmüyor. Ayrıca onlar saçmalık değil eğlence ve eğlendirme yöntemidir. Sizin gibi tek-düze bir hayattansa farklı yaşamayı seviyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ''Şasi'' değil ''Sasi'' bunu belirteyim. Oğuz Sasi davranışlarıyla etkilemiyor buda senin ne kadar az bilgi sahibi olduğunu gösterir Oğuz abi hakkında. Oğuz abinin belli başlı videoları cıvıktır bazıları ciddidir. Her zaman için değişken ruh hali vardır. Oyun oynamayı eğlenceli hale getirmiştir. Burak Oyunda youtube'den voleyi vurmak için elinden geleni ardına koymuyor. Ayrıca Oğuz abi laf atmadı sadece Oğuz abinin sitesinde burak mı oguz mu diye saçma konular açılıyor bunlardan bıktığı için tepkisini gösterdi.

Hayır Oğuz Sasi hayattan zevk almaya çalışıyor. Hayatı Tİ'ye almıyor. Ayrıca 1 video üzerinden değerlendirme yapmak anlamsız gidin düzenli bir şekilde 2-3 gün takip edin. Canlı yayınlarını izleyin ne kadar iyi niyetli bir insan olduğunu anlayacaksınız.
Davranışlarıyla etkilemiyorsa neyiyle etkileyecek? Oyun oynamayı eğlence haline getirerek iyice cıvıttı. @Mert Mısırlı'nın dediği gibi tam bir torrentçi.

Yaş grubunu şöyle açıklayayım senin o izlediğin söve söve oynayanlara kıyasla daha olgun.
Yav he he...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı