Oğuz Sasi Gerçekleri

• Konuyu başlatan 999999
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 67
  • Görüntüleme 73B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
PS fanı filan olduğu yok gerektiği yerde yerin dibine bile sokuyor. Ben grubu demiyorum, canlı yayınlarını izleyen youtubede takip eden insanlardan bahsediyorum !
Kendisi ağır bir PS fanıdır ve geçtiğimiz jenerasyon da Xbox 360 daha iyi bir konsol olduğu halde konsolu ezmekten başka bir şey yapmadı ayrıca Youtube da bir kaç canlı yayınını izledim izleyici kesimi gene aynı ve değişen bir şey yok kendisini de DonanımHaber ve Gta Türk forumundan bilirim.

Konuyu çekip çevirip o kanallara getiriyorsunuz. Burda benim anlatmak istediğim Oğuz Sasi'nin türk oyuncu kitlesi tarafından ''aptal'' olarak görülmesi. Ayrıca söve söve oyun oynayanlara nazaran daha olgun dedim.

Bunu bir önceki açtığım konudan dolayı açtın değil mi? O konuyu Oğuz Sasi'yi kötü göstermek için açamadım. Fakat izleyici kitlesi olgun falan demişsiniz de genelde onu torrent indiren kişiler izliyor. Ayrıca Facebook'ta açtığı grup torrentcilerle dolu. Oğuz Sasi'nin en fazla 1-2 videosunu seyretmişimdir. Daha da seyretmem. Ayrıca zeki olduğunuda düşünmüyorum. Yaşına göre uygun davranmıyor. @Silinen üye

Bunu bir önceki açtığım konudan dolayı açtın değil mi? O konuyu Oğuz Sasi'yi kötü göstermek için açamadım. Fakat izleyici kitlesi olgun falan demişsiniz de genelde onu torrent indiren kişiler izliyor. Ayrıca Facebook'ta açtığı grup torrentcilerle dolu. Oğuz Sasi'nin en fazla 1-2 videosunu seyretmişimdir. Daha da seyretmem. Ayrıca zeki olduğunuda düşünmüyorum. Yaşına göre uygun davranmıyor.
Hala bu olayı kavrayamadınız ona yanıyorum. Bak insan evladı Oğuz Sasi sizin gibi okula git eve gel oyun oyna sizin için rahat Oğuz abi ev geçindiriyor sorumlulukları boş zamanlarında da ''eğlendiği işi yapıyor'' çok ciddi yayınları var.

Youtube canlı yayınlarını takip et biraz. İlk izlediğimde bana da itici gelmişti zamanla bu iticilik gittikçe izletiyor insana. Videoları eğlendiriyor. Sen sosyal hayatta da böyle davrandığı zannediyorsundur... Yanlıyorsun şunu artık anlayın ''eğlendiği ve eğlendirdiği'' için yapıyor.Ayrıca grubu veletlerle dolu ama Youtube ve Twitch'de düzenli olarak takip eden kitle diğer küfür etmekten başka bir şey bilemeyenlere oranla daha olgun. 17 yaşında kendine abi dedirten insandan ne beklersin ki. Ha evet bu konuyu senin o paylaştığın video yüzünden açtım insanlara gerçekleri görsün diye.

Kardeş seni bir çeşit etkisi altına almış. Bu adam sana suç işle dese yapacaksın gibi duruyor.
Hayır sadece sizin gibi hayatın gerçeklerini bilmeyen insanlardan farklı bir bakış açısı ile bakıyorum. Hatta Oguz Sasi'yi mail aracılığıyla beğenmediğim yönlerini bile söyleyen biri olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam akıllı oyun kanalı varsa o kanalda "oyungezer".

Oyunlog da kötü değil.

Ya ben ne diyorum siz olayı oyun kanallarına çekiyorsunuz. Burada kanal karşılaştırması yapmıyorum gerçekleri söylerek toplumdaki yanılgıları yok etmek istiyorum !

@Silinen üye 18 yaşındaki kişiye abi diyenler hem ondan küçükler, hem de ona saygı duyuyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen bu kişiye mi olgun diyorsun? Ortalıkta yanlış anlaşılma falan yok. İnsanlar ne isterse onu düşünür. Bunu değiştiremezsin.

Hala bu olayı kavrayamadınız ona yanıyorum. Bak insan evladı Oğuz Sasi sizin gibi okula git eve gel oyun oyna sizin için rahat Oğuz abi ev geçindiriyor sorumlulukları boş zamanlarında da ''eğlendiği işi yapıyor'' çok ciddi yayınları var.

Youtube canlı yayınlarını takip et biraz. İlk izlediğimde bana da itici gelmişti zamanla bu iticilik gittikçe izletiyor insana. Videoları eğlendiriyor. Sen sosyal hayatta da böyle davrandığı zannediyorsundur... Yanlıyorsun şunu artık anlayın ''eğlendiği ve eğlendirdiği'' için yapıyor.Ayrıca grubu veletlerle dolu ama Youtube ve Twitch'de düzenli olarak takip eden kitle diğer küfür etmekten başka bir şey bilemeyenlere oranla daha olgun. 17 yaşında kendine abi dedirten insandan ne beklersin ki. Ha evet bu konuyu senin o paylaştığın video yüzünden açtım insanlara gerçekleri görsün diye.

Hayır sadece sizin gibi hayatın gerçeklerini bilmeyen insanlardan farklı bir bakış açısı ile bakıyorum. Hatta Oguz Sasi'yi mail aracılığıyla beğenmediğim yönlerini bile söyleyen biri olarak.
Tercih meselesi. Bana göre videoları hiç eğlendirmiyor fakat size göre eğlendiriyor. "17 yaşında kendine abi dedirten insandan ne beklersin ki" diyerek Burak oyunda kanalını eleştirdiniz galiba. Burak abi sesiyle, Oğuz şasi ise davranışlarıyla etkiliyor insanları. Ki davranış sesten daha etkileyicidir. İşte Oğuz Sasi'nin yaptığı bu. Yaşına uygun olmayan hareketleriyle insanları etkiliyor. Ayrıca takipçileri Burak abiye saygı duyuyorlar. Bi ara Burak abiyi kıskandığı için ona laf atmaya bile başladı. Ayrıca insan evladı gibi kelimeler kullanmayın.

@Silinen üye 18 yaşındaki kişiye abi diyenler hem ondan küçükler, hem de ona saygı duyuyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen bu kişiye mi olgun diyorsun? Ortalıkta yanlış anlaşılma falan yok. İnsanlar ne isterse onu düşünür. Bunu değiştiremezsin.
Yanlış anlama ama kafan basmıyor abi. Yarım saattir adam eğlendiği ve eğlendirdiği için yapıyorum diyorum anlamıyosun. Biraz canlı yayınlarını izle nası biri olduğunu anlayacaksın! Ayrıca gösterdiğin videodaki hareketlerin devamı oyun videosu onları intro olarak kullanıyor. Devamını izlemeden önyargılı davranma ! Ayrıca sen söve söve oyun oynamayı marifet sanıyosan devam et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı