Oğuz Sasi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok bilen cahil takımından olduğunu düşünüyorum. Yaptığı yayın içeriğiyle yargılamıyorum. Yayınlarda, gördüğüm bazı videolarında ettiği laflardan bahsediyorum. En yorucu insan tipidir, hayatımda bu tarz insanlara yer vermemeye özen gösteriyorum. Kendisini tanımıyorum, tanımayı da düşünmüyorum.

İlk başta ben kendim söyleyeyim:

Kendisini çok seviyorum, profil fotoğrafımdan anlaşılacağı gibi bir Sasi fanıyım. Fakat bazen takipçilerine çok sinirlenebiliyor o tarafını hiç sevmiyorum. Siz onun hakkında ne düşünüyorsunuz? Nasıl birisi sizce?
Aslinda oguz sasi cok bilge birisi ama harakaetleri ne akdar eglendirsede biraz bazen cirkinlesiyor

Adam da kafa var aslında ama dalgasına kullanıyor. Bazıları itici, aptal, şaklaban ve laubali buluyor.
Bence komik bir adam xD.

Oğuz Sasi iyi yayıncıdır. Hareketleri yapmacık değil, doğaldır.

İzleyicisini düşünen bir yayıncıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oğuz Sasi iyi yayıncıdır. Hareketleri yapmacık değil, doğaldır.

İzleyicisini düşünen bir yayıncıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnstagram ve YouTube'da aktif olan Sasi hayran sayfalarından birine sahibim. Telif olayı bana henüz uğramadı fakat telif yüzünden bazı arkadaşların kanalı bile kapandı, ilk başta üzülmüşlerdi, sonra tatlıya bağlandı telifleri geri çekmesiyle ile.

Geri
Yukarı