OKB daha da kötüye gidiyor

Mongral01

Centipat
Daha fazla  
Gün geçtikçe banyodan çıkmam daha fazla zaman alıyor. Bugün yaklaşık 5 saat banyodaydım. Her türlü yönteme başvurdum, psikiyatriye gittim, arkadaşlarımın önerisi üzerine İzzet Güllü kanalını seyrettim fakat azalır gibi oluyor derken her şey bir anda kötüye gidiyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

Açıkcası bu sorun geldiği zaman özellikle tamam, olabilir tarzı cümleler kurunuz kendinize. Herkesin başına geliyor, herhangi bir sorun yok gibi telkinler yapınız. Psikiyatri tam olarak ne önerdi ve İzzet Güllü için neleri yaptınız ve izlediniz?

Açıkcası bu sorun geldiği zaman özellikle tamam, olabilir tarzı cümleler kurunuz kendinize. Herkesin başına geliyor, herhangi bir sorun yok gibi telkinler yapınız. Psikiyatri tam olarak ne önerdi ve İzzet Güllü için neleri yaptınız ve izlediniz?
Psikiyatri çok bir şey önermedi. İlaç yazdı ve psikoloğa yönlendirdi. O da bu konudaki aşırı klasik bilgileri verdi. İzzet Güllü'nün takıntı ile alakalı tüm videolarını günde bir sefer açıp dinliyorum. İşe yarıyor ama mutsuz olduğum bir durumdayken takıntılara karşı koymak imkansızlaşıyor. Mutsuz bir anda da takıntılarla uğraşmak unutmaya başladığım takıntıları tekrar dayanılmaz hale getiriyor.

Geri
Yukarı