Okçuluk Sporu Yapan, Bilgisi Olan Var Mı ?

Hocam bu yayın linkini atabilir misiniz ?
Spor olarak zevkli olan kısımları neler ?
Zorlukları neler ?
Nasıl bir alanda çalışmak iyi olur malum şehirde yaşıyoruz uygun kısımlar nereleridir ?
Dikkat edilmesi gereken konular neler ?
Ben zevk için yapmak istiyorum ciddi bir düşüncem yok zaten 21 yaşımdayım bu yaştan sonra bakamam olimpik kısımlarına sanırım mümkünde olmaz.
Olimpik yayla normal yayların farkı nedir ?
Sizin öneriniz nedir bu konuda?
Malum makaralı yayların görünümleri çok hoş, performans ve kullanım açısından nasıllar acaba ?
Hocam bu olimpik yay. Ücretsiz gençlik spor salonları var. Zorlukları sabır isteyen bir iş. Makaralı yaylar daha kolay bi kere çekiyorsunuz nişan alırken kendisi tutuyor sonra bırakıyorsunuz. Olimpik yayda sürekli kuvvetle tutuyorsunuz. Makaralı tavsiye ederim açıkcası. Olimpik daha zor ve makaralı kadar işlevsel değil. Farklarından birtanesini yukarıda yazdım. Okları farklı. Performans olarak olimpiklerden yüksekler makara sisteminden dolayı. Zevkli kısımı mükemmel stres arttırıyor ve omuzları çok genişletiyor. Bütçeniz varsa makaralı tavsiyem. Link bulamam hocam malesef.

Önerdiğiniz uygun fiyatlı bir makaralı yay var mıdır ? Yani fiyat performans ürünü çok ucuz kötü bir yay da almak istemem bana maliyeti 1500 tl yi geçmeyecek yay ve ok lazım
Valla hocam ne yaydan anlarım ne oktan ben zaten kirli çorabım sepete bile doğru dürüst fırlatamam hep dışarıya kaçar. Konuya yazma sebebim konu 5 sene sonra hortlatılınca komiğime gitti ondan yazdım:)

Yeni konular

Geri
Yukarı