Okçuluk yapan var mı ?

xenia

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Okçuluk yapan var mı ? Benim en büyük hayallerimden birisidir okçuluk yapmak :) Eğer kendi para mı kazansaydım ilk alacağım şey olurdu. Köye gitsem kendim yapacağım ama bir makaralı ok olmaz tabi :) Lise 1'e gidiyorum yaş 14 aileme söyledim ama yani onlarda haklı 1000-2500 TL bir oka kim verir :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailen haklı yapacak bir şey yok. Bunun ile ilgili bir kulüp falan olabilir. Var ise gidip bir bilgi al. Okçuluk yapmasan bile bilgi edinmiş olursun. İleride başlarsın bu olaya. Güzel bir spordur.

Bende hak veriyorum şu olayda var hadi diyelim aldılar nerede kullanacağım :) Yani o kadar bilmiyorum gidip bilgi almak lazım ama işte hani bakıyorsun ama sen yapamıyorsun insan kötü oluyor :)
Sende bir yaş küçüğüm. Okçuluk, balıkçılık ve kuş avı var.
Hocam kusura bakma tam anlayamadım var derken ?

Yani avlanıyorum. Bizim yunanistanda konuşmamız böyle o yüzden kusura bakma. :D
Kuşu ne ile avlıyorsun ? Ve okla bir şeyler avladığın oluyor mu yoksa sadece hedef vurmak üzerine mi ? Kaç yıldır yapıyorsun ? Peki aldım diyelim 100 - 150 TL arası bir şey nerede nasıl kullanabilirim. Oh be rahatladım bilen birine ne çok sordum be kusura bakma :) Yunanistan güzeldir önemli değil ağız alışkanlığı :)

8. Sınıftayken bedava kurs vardı yazılmıştım. Pek beceremediğimden 2 ay sonra bıraktım. Ama ilçendeki Gençlik Spor Müdürlüğü bunun gibi bedava kurslar veriyor olabilir bir araştır derim.

Sapan sevmiyorum ya :) Aslında yaza doğru senin dediğin gibi 100-300 TL arası ok alırım köye falan gidersem orada gelişirim. Peki sen nerede kullanıyordun ilk aldığın oku ve şuanda hangi ok modelini kullanıyorsun ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı