Okul açıldıktan sonra açık liseye nakil aldırılabilir mi?

dersertan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba gençler. Normalde teknik lise öğrencisiydim fakat okulum kapanmasından ve yöneticilerin hatalarından dolayı anadoluya nakil oldum ve teknik herhangi bir liseye geçiş sağlayamıyorum. Ondan dolayı açığa geçip çalışmak istiyorum. Okullar açıldıktan sonra açık liseye nakil aldırmam mümkün mü yoksa dönem arasını mı beklemem gerekiyor? Birisi bilgilendirirse çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldırılır niye aldırılmasın? Açığa geçmek 11 12'ler için zorlaştırıldı sadece. Hem çok daha iyi olur okul adında 1984 distopyasında ne işi var bir insanın?

Aldırılır niye aldırılmasın? Açığa geçmek 11 12'ler için zorlaştırıldı sadece. Hem çok daha iyi olur okul adında 1984 distopyasında ne işi var bir insanın?
Internette belli bi tarihler arasinda alindigi hakkinda bir sey okudum gibi aklımda kalmış. 11’e geçtim bu sene, ne gibi bir zorlaştırma geldi bir bilginiz var mı?

Internette belli bir tarihler arasinda alindigi hakkinda bir şey okudum gibi aklımda kalmış. 11'e geçtim bu sene, ne gibi bir zorlaştırma geldi bir bilginiz var mı?

Aslında hiçbir şey o tarihlerde idareyle aran iyise hallederler. Değilse ailenle git psikolojik sorunların olduğunu zorbalandığını falan söyle. Zaten hiçbir idareci umursamaz geçirirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı