Okul arkadaşlarınız tarafından yediğiniz kazıklar

Daha fazla  
Ortaokul 7. sınıf zaten bundan 1 yıl önce. Ben oturuyordum fizik ögretmenimiz geldi seçmeli ders açacağım kim katılmak ister? Bazi öğretmenlerde böyle diyor hem de en sevmediklerim ve istedigi sayiya ulaşamazsalar zorla birini katiyorlar. :(
Zaten fizik ögretmenim ile iyi geçinemezdim hep dayak hep psikolojik baski.
Önden okulun birkaç kizi: Biz gireriz ögretmenim dedi sonra ögretmen siz girersenız listeyı siz doldurursunuz diye kizlara listeyi verdi. Ondan sonra zaten kizların zevki tavan yapıp okuldan rastgele seçim yaptılar son bir kişi eksikti onu da bana sormadan beni eklemişlerdi. Zaten katildıktan 1 hafta sonra zar zor test çözüyorlardi ve beni haksiz yere cehenneme soktular. :(

Sıra sizde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortaokul 7. sınıf zaten bundan 1 yıl önce. Ben oturuyordum fizik ögretmenimiz geldi seçmeli ders açacağım kim katılmak ister? Bazi öğretmenlerde böyle diyor hem de en sevmediklerim ve istedigi sayiya ulaşamazsalar zorla birini katiyorlar. :(
Önden okulun birkaç kizi: Biz gireriz ögretmenim dedi sonra ögretmen siz girersenız listeyı siz doldurursunuz diye kizlara listeyi verdi. Ondan sonra zaten kizların zevki tavan yapıp okuldan rastgele seçim yaptılar son bir kişi eksikti onu da bana sormadan beni eklemişlerdi. Zaten katildıktan 1 hafta sonra zar zor test çözüyorlardi ve beni haksiz yere cehenneme soktular. :(

Sıra sizde.

7.Sınıfta Fizik dersi?

İlkokul 3 ya da 4 olması lazım yanımda oturan sıra arkadaşıma şakasına eşek demiştim oda öğretmene söyleyeceğim demişti ben engel olurken dur çöp atacağım dedi sonra gitti hocaya söyledi ama hoca bir şey demedi 🙃

Sıra sizde.
Profil fotoğrafınızı görünce bir garip oldum metinle birlikte. Benim yediğim kazıklar sayılamayacak kadar fazla.

Benim pek arkadaşım olamadı okulda, bütün heyecanlarımı kendi evimde, kendi çevremde yaşardım. Lise tuvaletinde sigara içen elemanlar hocaya yakalanınca üstüme sigarayı fırlatıp bei suçlamışlardı, okul çıkışında birini benzettim. Hocaya açılkadım ve sorun son buldu. Bir de serviste kızlara artislik yapan emre olur senden 1 üst sınıf büyük olan hawli emre, her zaman servisin önünde okul çıkışı yuva kurmuş beni yaka paça tutup arkaya geçiceksin dedi, erkeksen kaldır dedim ve kafa yedim sonra tam yumruk geçirecekken bu ponpon kızlar araya girip yeter ya salak mısın nesin falan filan demişerldi, kendime yedirmeyip yürüyerek gitmiştim o gün, o günün sabahı 1 kez bile elini süremedi kaşar. Yine önde oturup keyfime baktım.

Geri
Yukarı