Okul arkadaşsız geçer mi?

Evet, net olmamış orası. Okula arabayla gidip geliyorum. Ders başlayana kadar arabada bekliyorum, ders bitince de direkt çıkıyorum, kafeteryada falan arkadaş gruplarına katılmaya çalışmıyorum.

@djofren Ne demek. Özentilik değil, niye olsun, tavsiye verdim sadece. Özetle arkadaş ortamlarına fırsat buldukça katılmaya çalış ama aralarına da almıyorlarsa kuyruk gibi peşlerinde dolaşma. Yalnızlıktan ölmezsin. Kimisi yalnız olmaktan hoşlanmaz, dışlanmış hisseder, depresyona girer. Öyleysen özellikle bir şekilde arkadaş bulmaya bak.

@djofren ne demek. Özentilik değil, niye olsun, tavsiye verdim sadece. Özetle arkadaş ortamlarına fırsat buldukça katılmaya çalış ama aralarına da almıyorlarsa kuyruk gibi peşlerinde dolaşma. Yalnızlıktan ölmezsin. Kimisi yalnız olmaktan hoşlanmaz, dışlanmış hisseder, depresyona girer. Öyleysen özellikle bir şekilde arkadaş bulmaya bak.
Yok yok öyle bir huyum falan yok, ara sıra şaka şamata oluyor o olmasa da olur.
Bu arada o kuyruk gibi dolanma olayını nereden biliyosun abi. Okullarda öyle bir şey var ve birinin yanından değil de arkasından yürüyen kişi ezik gibi görünüyor.

Geçmesine geçer de biraz bayat geçer insanın bir yanı arkadaş ortamı olsun, gezsin takılsın ister bu konulara pek takılmıyorsanız geçer hocam.

Evet, net olmamış orası. Okula arabayla gidip geliyorum. Ders başlayana kadar arabada bekliyorum, ders bitince de direkt çıkıyorum, kafeteryada falan arkadaş gruplarına katılmaya çalışmıyorum.
Aga bu bir tercih karisamayiz eyvallah da, zor olmuyor mu? Yani kendini bu kadar kasman dogru mu sence? Arabada beklemek zorunda olmak ne bileyim, problemli is.

Yeni konular

Geri
Yukarı