Okul beni yıprattı

Arkadaşlar gerçekten dayanamıyorum. Bitmiyor ve çok yoruldum. 9.sınıfım gerçekten yaz tatilini özledim. Ne yapacağım?

Bir gün okulu da özleyeceksin. 11. sınıfım ve 1 dönemdir okula gitmiyorum yakında açığa geçeceğim yani okul hayatım bitti ve özledim. Hayata atıldığında özleyeceksin o sıraları tadını almaya bak.

Arkadaşlar gerçekten dayanamıyorum. Bitmiyor ve çok yoruldum. 9.sınıfım gerçekten yaz tatilini özledim. Ne yapacağım?

Az daha sabret. Liseyi şimdiden kafaya takma bu kadar. Normal olaylar bunlar. Yaz tatili gelince kendini aşırı yorup çalışma. Şimdi ise günü kurtarmak adına çok oyun oynuyorsan bunları azalt ve olabildiğince erken uyu. Emin ol biraz daha iyi hissedeceksin.

Arkadaşlar psikolojim bozuldu. Nedense şu anda okulu sevmeye başladım. Hocalarla aşağıya inip gülüyoruz vb. bugün de dışarıda gösteri vardı. Son ses aşırı eğlenceliydi. Yabancı şarkılar açtılar örneğin happy nation :D. Sonra hocalarla şakalaştık falan çok garip ya. Şu anda bugün tekrar sabah olup aynı günü yaşamak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı