Okul bilgisayarı için en uygun Windows 7 sürümü

O PC'nin Windows ile işi bitmiş Linux Mint çalıştırsın şükret.
Hocam şu an içlerinde Windows 7 Ultimate kurulu ve Adobe programlarını açabiliyor. Yani ölü bilgisayarlar değil sadece daha iyi performans gösterecek bir i. sistemi arıyorum. Olursa Windows 7 Starter olmazsa Debian 32 bit. Windows'a öncelik vermemin sebebi burada ders işlenecek olması. Herkes Linux kullanamaz, insanlar Windows arayüzüne daha alışık. (Linux'çular dışında.)
@olyshoweR @Conficker Belasi

Starter x86. Bu bile fazla, üstüne çıkmayı deneme bile.
Hocam şu an içlerinde Windows 7 Ultimate kurulu ve Adobe programlarını açabiliyor. Yani ölü bilgisayarlar değil sadece daha iyi performans gösterecek bir i. sistemi arıyorum. Olursa Windows 7 Starter olmazsa Debian 32 bit. Windows'a öncelik vermemin sebebi burada ders işlenecek olması. Herkes Linux kullanamaz, insanlar Windows arayüzüne daha alışık. (Linux'çular dışında.)
Linux kurma, kullanamazlar.

Windows arayüzünü taklit eden bolca hafif dağıtım var. Kendiniz de Windows'a benzetebilirsiniz. Arayüz işin belki de en kolay kısmı. Adobe programlarına gelince, orada yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı