Okul birinciliği için ne yapılmalı?

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle gittiğim okul Sosyal Bilimler lisesi ve iyi öğrenciler var. Benim bu seneki hedefim okul birinciliği. Bana ne önerirsiniz, nasıl yaparım? bunu çok merak ediyorum. Geçen sene, sınavdan sınava 1 saat çalışarak 87 ortalama ile takdir aldım ve 6-7 kişi içindeydim sınıfta. Sınıfımız okulun birincisi bu arada. Ben şu anda düzenli olarak minimum 3 saat verimli çalışıyorum. Ama stres var üzerimde, bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Okul birinciliği sadece son sene ile olmuyor maalesef. Biraz geç kalmışsın gibi. Millet seninle aynı süre okula gidip sonrasında 4-5 saat dershaneye gidip üstüne 3-4 saat verimli çalışıyor. Onlar gibi olmalısın.

Hocam 10. sınıfım. Bu sene için diyorum geç değil sanki. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

İyi de 10. sınıfta okul birincisi olunmuyor ki. Son sınıfta olunuyor. O yüzden öyle dedim. Şimdiden başlayıp 3 yıl boyunca bu olayı devam ettirirseniz okul birincisi olmamanız için bir sebep yok.

Hocam şöyle desem daha doğru olacak. Not ortalaması ile 10. sınıflar arasında bu sene 1. olmak. Şimdi verir misinz tavsiye gerçekten çok istiyorum 😂

Geri
Yukarı